Work&Travel USA

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam pytanie apropo W&T w US. Jaką pracę polecacie, jakie są zarobki i ile potrzebuje kasy żeby przez jakis miesiac sie tam utrzymać, mam na mysli NYC. Poszukuje tez osob ktore w tym roku chca wyjechac na W&T do NYC w celu znalezienia wspolnego mieszkania i ułatwienia sobie nawzajem zycia...:)
A nie myślałaś o takim wyjeżdzie z biura na program WORK&TRAVEL?bo ja właśnie szukam kogoś kto by ze mna pojechał:)
Ja znalazlam 2 biura w tym jedno sprawdzone, ale tez zalezy ktora wersje programu wybierzesz. Dobre pieniądze są z pracy na kuchni i jako kelnerka,odezwij sie :)
czesc ja tez szukam wlasnie osoby ktora jest chetna na wyjazd--najlepiej z poznania bo ja tutaj studjuje jak by ktos znal kogos takiego to dajcie znac
ja jestem chętna do wyjazdu jak najbardziej. gdziekolwiek. myślałam już o camp america.
Hej ale wiesz z camp to sa marne pieniadze lepsza jest praca na kuchni, na stanowisku kasjera, czy np. housekeepeng, ja szukam kogos z Warszawy, zeby razem jechac do Stanow czekam na propozycje:)
czesc --ja zamierzam wyjechac w tym roku i zaczelam sie interesowac tez au pair ale nie moge znalezc nic na okres 4 miesiecy bo wszedzie jest na rok --zostaje mi w&t jak by ktos chcial sie odezwac to zapraszam [email]
a ja chce uciec do NY bo tam moj facet bedzie jush niedlugo o ile dadza mu wize...tesh myslalam o w&t ale to strrrasznie drogie jest nie mam takiej kasy!!!co [email] ;-)
heja, ja mam prośbe: jesli ktoś wyjezdzal na w&t z Lingwista- niech sie do mnie odezwie, please.... Ja jade w tym roku po raz pierwszy i bardzo chcialabym pogadać z jakaś bratnia duszą. :) mój e-mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.