PRACA W USA_KASYNA!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!!!Mam pytanie, czy ktos pracował już w kasynie w USA!?!?Jestem bardzo ciekawa czy warto sobie tym głowe zarwać....Moj angielski jest taki no....niby dobry ale czy wystarczający na to zeby tam pracowac?Prosze o odp.
a gdzies znalazlas takie oferty pracy? ja tez chce!!! bylam w stanach juz 3 razy - i wiem, ze w kasynach kase sie zarabia niezla - za rownie niezla harowe!!!! 2 razy widzialam jak kelnerki omdlewaly ze zmeczenia... ale sprobowac chyba warto... bedac w stanach pracowalam w zwyklej restauracji - i nie narzekalam raczej na zarobki - poniewaz jest to kraj napiwkow - podobno nigdzie indziej takich napiwkow sie nie dostanie jak w usa
Ja byla w zeszlym roku w kasynie-pracowalam tam jako cocktail server i praca byla calkiem ok ale dosyc ciezka. Jestem wiec zadowolona i w tym roku (doklanie w czerwcu)jade ponownie..Warto!!
Swietna sprawa:) 2 razy juz bylam na W&T a teraz jade na rok na Internship tez do kasyna:) serdecznie polecam:)
siema!
przez jaka firmę łatwiliście tę pracę w kasynach?Jakie wyszły Wam koszty?
Pozdrawiam
[wpis usunięty]
czy mogę Cię prosić o dokładniejsze informacje na temat pracy jako coctail server??
moj email [email]
Sluchajcie wszyscy zainteresowani praca w kasynach w USA. Jedyna agencja jaka udalo mi sie znalezc na terenie warszawy to Emakopol, a koszt takiej imprezy wynosi bagatela 10000 zl wiec nie jest to tania impreza ale warto bo ja bylem na 6 miesiecy i progream mi sie zwrocil mam zeby zaplacic za kolejny a do tego jeszcze pare groszy w kieszeni w\zostalo. zarobki to ok 6[tel]$ tygodniowo razem z napiwkami wiec zle nie jest. www.emakopol.pl. tam wysylam wszystkich chetnych. Pozdrawiam
Ja w te wakacje jade z Emakopolu do kasyna... słabo znam język czy sie nie porywam na byka?????
Wcale nie są jedyni!!!. Reklamują się jako jedyni a tak naprawdę chcą tylko naciągac ludzi na kasę. Byłam w zeszłym roku z BTC. Bardzo sobię chwalę to biuro. chyba najlepsze ztych oferujących opcję kasyn. Pracowałam jako cocktail serverka w Harrah's i hostessa w Caesarsie. Zarobki: 250 $ dziennie, w tym minimum 100 napiwków "do ręki". Ale, żeby mieć taką pracę trzeba b. dobrze znać język. Jeśli ktoś zna "tak sobie" to opcji kasyn nie polecam, bo jest droższa od standardowego wyjazdu W&T a pracę będziecie mieć taką samą: kawiarnie , housekeeping, w sklepie (tyle tylko, że w budynku kasyna. Program kosztował mnie nie całe 8 tys ( w tym bliet na Zach. Wybrzeże) a nie 10 tak jak w Emakopolu. wiele osób z Emakopolu pracowało ze mną i ŻADNA z nich nie powiedziała ani jednego pozytywnego zdania na ich temat.
Peace.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa