Temat przeniesiony do archwium.
Planuję wakacyjny wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy, jak dotąd pracowałam w Niemczech i Austrii, teraz myślę nad Cyprem albo Uk. Byłoby dobrze pojechać jakąś grupką:)zorganizowaną. Jesli chcesz się zabrać, [email]
czesc mam 19 i tez szukam pracy w jakims anglojezycznym kraju :) troche sie boje (piwerwsza praca) ale jestem chetna do pracy na wakacje. kontakt [gg]
chetnie bym pojechala z kims na cypr.chodzi mi o praktyki w hotelach.jest ktos chetny?pozdrawiam
Szukam pracy zagranicą w czasie wakacji. Umiem bardzo dobrze język niemiecki. Nieposiadam paszportu niemieckiego. Jeste rocznik 1987. Chętnie pojechałabym w jakieś grupie.
Mój e-mail [email] , a to nr [gg]
jesli chodzi o cypr to ja bym sie pisal. jedyny warunek ze dopiero moglbym jechac w 2 polowie lipca.
[email]
Hej. jestem Ewelina i mam 18 lat i również chętnie wyjechałabym do Anglii. Chciałabym jechac z chłopakiem(19 lat), on kończy egzaminy w połowie lipca.Tylko głupia sprawa to jechać w ciemno.Może ktoś ma jakies znajomości? I szuka chętnych na wyjazd?? Piszcie: [email]
hej! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale na Cypr to nie ma sensu jechac. W tym roku taki nabur z polski robili( glownie do hoteli jak i prac na budowach) ze samemu i wciemno to bardzo nikle szanse cos znalezc. Nawet urzedy pracy mialy takie wyjazdy w swojej ofercie a w tej chwili z tego co sie orientuje to juz nikogo nie biora. Moze warto pomyslec o jakims innym kraju?
witam ja tez jestem za cypre jak cos to piszcie [gg] buzka
a ja sie orientuje ze w tym roku bardzo malo chetnych bylo...i caly czas sa oferty:)
hej!
jestesmy zainteresowani praca na Cyprze.czy jestes w stanie podac nam wiecej informacji na ten temat.bylismy bardzo,bardzo wdzieczni.z gory wielkie [email]
Ja bym sie chetnie zabrał z kumplem na taki wyjazd. Jak cos to daj znac [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

Studia językowe