Bezsensowne posty

Temat przeniesiony do archwium.
Przegladam to forum i nie moge juz sie powstrzymac od krytyki. Ktos zaklada temat o pracy np. w Anglii, gdzie prosi o jakies informacje na e-mail lub gg. Pojawia sie 50 odpowiedzi i wszystkie takie same: "Czesc, jestem zainteresowana/y, prosze o wiecej informacji na e-mail (tu podaja adres)".
Ludzie, nauczcie sie czytac ze zrozumieniem - ta osoba czeka na info i pomoc, nie oferuje pracy/pomocy.
Podobna sytuacja: osoba oferuje prace i pomoc - podaje namiary na siebie itd. I znowu 50 odpowiedzi:"Czesc, jestem zainteresowana/y, prosze o wiecej informacji na e-mail (tu podaja adres)". Ta osoba z kolei chce pomoc, ale podaje namiary. Nie liczcie ze bedzie do kazdego pisac, skoro to WAM powinno zalezec na kontakcie. Skoro ktos podaje w poscie namiary to piszcie na te adresy, a nie odpowiadacie j.w. pod postem. To bez sensu.
Jeszcze raz: CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM TEKSTU DROGA DO SUKCESU
Co prawda to prawda..., marzenia o Funtach bądź Euro zaćmiły imm umysły
zgadzam sie calkowicie. Kiedys juz napisalam cos podobnego... ale to nie skutkuje... Najlepiej jakby przyszla dobra wrozka i wszystkim dala dobrze platna, atrakcyjna, nie wymagajaca wysilku prace. A jakby jeszcze znajomosc angielskiego nie byla obowiazkowa... zalosne...
pozdrawiam wszystkich zdrowo myslacych ludzi... :)
Zgadzam się. Niektórym nawet minimum wysiłku nie chce się włożyć tylko liczą na drapane.
Ale to i tak nic w porównaniu z ostatnią falą tematów maturalnych. :( Po tysiąc razy pytanie o to samo, jakby wyszukiwarka nie istniała.
tak to jest na tym forum. Teraz sa matury, to masa tematów maturalnych. jeszcze kilka dni i to się urwie, bo matury ustne się skończą a z nimi zainteresowanie zestawami

....potem bedzie pisemna ...;))

tak samo jest w terminie egzaminów FCE, CAE, CPE
Przydalaby się możliwość indywidualnego wyłączania niektórych katalogów z forum.
Ja rozumiem, że ktoś szuka tematów do matury ustnej, sama chętnie poczytam, bo może w przyszłym roku będę kogoś przygotowywać. No ale 100 takich samych wątków już budzi stanowczy sprzeciw.
Jestem stanowczo za!
popieram... ile razy mozna zakladac jedno i to samo????
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Zagranica