Szukam pracy w UK i czyjejs pomocy.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Szykam pracy w UK. Mam wieloletnie (8lat) doswiadczenie jako informatyk, kadra zarzadzajaca, znajomosc systemow jak unix, linux, windows, as/400, bazy danych, systemy lotnikowe, systemy rezerwacji, systemy wizualizacji, i inne.
Szukam kogos kto by mi pomogl w znalezieniu pracy (lub moze w jego firmie jest taka osoba potrzebna). O ogolnie zostal pomogl w zaklimatyzowaniu sie (konto w banku, ubezpieczenie, itp). Oczywiscie nie za darmo.
Poczatkowo praca moze byc dowolna...
Chce wyemigrowac do UK.
Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc...
zalamany, od roku bez pracy Polak
Witam!

Pomoge w znalezieniu pracy pod warunkiem ,ze Twoj angielski jest na bardzo dobrym poziomie!!! Wszystko zalezy od Ciebie poniewaz procedura aplikacyjna jest tylko w jezyku angielskim i moze potrwac okolo miesiaca. Ja czekalem i nie narzekam. Teraz wkrecam tyle osob ile sie da. Nie ukrywam , ze jesli Cie przyjma ja bede mial z tego tytulu profity. Od Ciebie nie chce i nie wzialbym ani grosza, bo nie tak dawno bylem w podobnej sytuacji. Masz doskonale doswiadczenie,jednak z kulejacym jezykiem na wiele sie ono nie zda. Jest tu ze mna dziewczyna, ktora ostatni roki pracowala w ...TVN!!! Teraz zamiata dining w Burger Kingu. Ale nie narzeka.
Jesli chodzi o prace to masz do wyboru kilka departamentow - retail catering, environmental i housekeepeng. Osrodek jest wielkim centrum rozrywki, z wieloma barami, restauracjami, centrum basenowym Splash, dyskoteka itp. Jest tu naprawde przyjemnie, tym bardziej ze do morza masz ok 200m, wiec po dniu pracy jest czas na maly melanzyk.
Z Twojej strony potrzebuje swiadectwa niekaralnosci, kompletu dokumentow w jezyku angielskim(cv, credentials, LM). Im wiecej papierow na swoj temat zgromadzisz tym lepiej dla Ciebie.
Umowe podpisujesz minimum na 3 miesiace!
Najtrudniejsze jest interview przez telefon, jesli to przejdziesz jestes w domu! W przciwnym razie na tym procedura rekrutacyjna sie konczy.

Jesli Cie to zinteresowalo napisz mi cos wiecej o sobie, jaka szkole ukonczyles, jak z Twoim jezykiem, czy pracowales kiedykolwiek za granica i jakie masz w tym rejonie doswiadczenie itp. nie zapomnij podac swojego adresu domowego- przysle Ci dokumenty aplikacyjne. I nie miej obaw- kontrakt (szczegolowy!) dostaniesz do domu !!
Odpowiem tylko na wybrane oferty!
Pozdrawiam
Mateusz

[email]

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa