pomocy !! :( PILNE !!!!

Temat przeniesiony do archwium.
HEY ! mam wielka prozbe potrzebuje przetlumaczyc 3 teksty na godzine 14 nie sa one za krotkie ale to pilne ... nie umiem za dobrze angielksiego a to jest potrezbne mojemu koledze a swoimi bledami nie chce mu zaszkodzic moge za to pomoc we francuskim :)

Trend; Cause; Results
Trend: sprzedaż płyt pirackich bardzo szybko wzrasta
Cause: spowodowane jest to tym, że płyty oryginalne są bardzo drogie i dostęp do płyt pirackich wcale nie jest utrudniony.
Results: dobrym rozwiązaniem było by obniżenie cen oryginalnych płyt, zaostrzenie prawa karnego w walce ze sprzedającymi nielegalne płyty np.: większe grzywny, groźba więzienia, przez jakiś czas zakaz zbliżania się do komputera.

Na początku roku nastąpił gwałtowny wzrost wdrożeń programów obsługujących Gminy. Przez kolejne cztery miesiące (od lutego do maja) sytuacja była ustabilizowana [chodzi mi o fluktuację]. Niestety z końcem maja sytuacja uległa niewielkiemu pogorszeniu, liczba wdrożeń spadła o 15%. Pod koniec sierpnia nastąpił dramatyczny spadek i liczba wdrożeń osiągnęła 5%. Jednak w przeciągu października i listopada sytuacja nieznacznie się polepszyła, nastąpił umiarkowany wzrost. W grudniu poziom wdrożeń bardzo gwałtownie wzrósł i osiągnął największy w całym roku próg 60%.

Flip i Flap to znani komicy którzy żyli w latach 20/30 XIX wieku. Flip był niski i chudy czego nie można powiedzieć o Flapie który był wysoki i gruby. Obaj nosili garnitury i melonik, Flip nosił muszkę a Flap krawat. Nieodłącznym dodatkiem do ich stroju była drewniana laska. Flip w porównaniu z Flapem miał talent do ściągania kłopotów, jego niezdarności, sprowadzała na niego i partnera różnorakie kłopoty. Obaj mieli bardzo duże poczucie humoru i umieli je przekazać widzom mimo że filmy były nieme

 »

Pomoc językowa