wrzesień/październik -->> kierunek UK ??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Mam zamiar wyjechać z moją dziewczyną do Anglii na przełomie wrzesień/październik, kiedy to sezon wakacyjny się skończy i będzie większa możliwość znalezienia jakiejś pracy. Póki co staram się kontaktować ze znajomymi, którzy właśnie teraz pracują w celu zorientowania się jak to wygląda z ich perspektywy, może będzie szansa by "wbić" się za nich gdy Oni wyjadą.
Jeśli ktoś ma zamiar wyjechać w podobnym terminie, poszukuje współlokatorów, może ma na oku jakąś pracę od tego okresu proszę o kontakt. [gg] [email]
Ps. W takim przypadku oczywiście interesuje nas praca na dłuższy okres (6 m-cy lub więcej).Proszę o poważne podejście do sprawy,w takim przypadku także będziemy starali się pomóc jeśli coś znajdziemy.

Sebastian
Ja chciałbym jechać. Proszę napisz mi co robią tam twoji znajomi. Na czym polega ich praca? Chcesz mieszkać w kilka osób w jednym pokoju?
Do znajomych będę dzwonił dopiero za kilka dni, ponieważ kilku z nich dopiero 3 dni temu wyjachało, póki co niby jest czas. Po rozmowie z nimi na pewno zostawię jakieś info, narazie chciałbym się zorientować co do zainteresowania takowym planem wyjazdu. Co się tyczy mieszkania, to wolelibyśmy mieć sami pokój a co sie będzie w innych pokojach działo to nie nasz biznes :)
Do ... później

Seba
hey Seba!!czy masz juz jakies precyzyjne plany co do wyjazdu??jesli mozesz to daj znac dokad jedziesz i czy propozycja wspolnego mieszkania jest nadal aktualna?ja zamierzam jechac na poczatku pazdziernika.
HEJ,JA TEŻ CHCĘ JECHAĆ.WOLAŁABYM IRLANDIĘ ALE DU ANGLII TEŻ POJADĘ.
Wybieram się w tym kierunku w tym terminie ze znajomą. Chętnie z większą grupą.
Zmiana planów, już nie planuję wyjazdu w ciemno, teraz staram się załatwić kurs językowy + płatny staż, wolę mieć wszystko już załatwione, gdy będę wylatywał, trochę to kosztowne, no ale trudno...

Pozdrawiam
Seba
Temat przeniesiony do archwium.