PRACA dla dziewczyny w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuje pielegniarki rehablitantke, lub masazystke ktora zaopiekowala by sie 83 letnia pania z artretyzmem i prawie niewidoma. Dobrze aby umiala podst masazu. Male miasteczko pod Warrington ( pn Anglia) Konieczna dobra znajomosc angielskiego aby sie dogadac z bardzo mila babcia. MUSI LUBIC STARSZE OSOBY I BYC TYPEM RODZINNYM. Mialaby owa osoba mieszkac z owa starsza osoba, chodzic po zakupy i pomagac w ubieraniu sie czasem przygotowywac posilki. Oczywiscie jest wolny czas tez. Mieszkanie i jedzenie zapewnione+ jakies 500 funtow miesiecznie. Prawo jazdy mile widziane acz nie konieczne. Tylko powazne osoby
prosze o kontakt.
email: [email]
Jestem zainteresowana twoim ogloszeniem prosze o kontakt 322942049.Nie posiadam dostepu do internetu
co to jest za numer?? Mieszkam w UK, bede dzwonic jezeli juz dowiem sie na ile osoba spelnia warunki. Prosze o email z opisem kwalifikacji, doswiadczenia i poziomem jezyka.
?
Jestem zainteresowana Twoją ofertą. Jestem rehabilitantką/masażystką, ale słabo znam angielski. Na jak długi czas byłby taki wyjazd? Mój adres email [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

TOEFL