uwaga uwaga na iss polska z warszawy

Temat przeniesiony do archwium.
[wpis został usunięty]
czy mogłabym prosić więcej wiadomości na temat zwłaszcza pracy,ponieważ interesuje mnie ta ofera.Czy tym ludziom można zaufać?Czy korzystając z ich usług nie "obudzę się z ręką w nocniku"???Czy jest sens ?proszę o opinię . [email]
Zainteresowała mnie Twoja wypowiedz .Czy mógł byś powiedzieć coś więcej na temat tej firmy .Byłam na spotkaniu .Masz rację są mili .Chcę się dowiedzieć jak jest na miejscu w USA .Jaka jest rzeczywistość .
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Mój meil [email]
Koles, Ty chyba jestes od ich konkurencji! bylem z ISS POLSKA i wrocilem z kasa. na miejscu wszystko rewelka, nigdy nie mialem trudnosci z czymkolwiek, no moze poza tym ze nie wzialem botow na mokre trawniki do koszenia i mi przemiekly ale na miejscu mozna kupic. Ja goraco polecam. w tym roku lece z dziewczyna.
Chyba Pan ktory pisal posta powinien pojsc do szkoly!! RZENUJACY sie pisze przez Ż a nie RZ - widac debil jakich malo. A propos bylam z ISS POLSKA i sadze tak jak DARO...smutno sluchac tej czarnej propagandy.....
Zainteresowany jestem wyjazdem do pracy na Florydzie za pośrednictwem biura ISS Polska. Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję, chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tej pracy. Napiszcie kilka zdań na maila [email]
Witam.. czyu moglbys odezwac sie do mnie na maila [email] poniewaz jestem zainteresowana oferta iss tylko nie mam zadnej gwarancji co do tego na ile moge im ufac. z gory dzieki (bylabym bardzo wdzieczna :))
bardzo prosze o informacje na temat ISSPolska.. mamy w palnach ze znajomymi wspolny wyjazd na Floryde.. zalezy nam na opinii osob.. ktore juz tam byly..rn/z qory serdeczne dzieki.. za wspolpracern\najlepiej kontaktowac sie przez mail: [email] dzieki.. ;)
W połowie września wylatuję na Florydę z biurem iss polska i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń co do osługi klienta czy też jakiś nieścisłości.wszystko jest przedstawione zrozumiale i nie bałem się z nich skorzystać,tymbardziej że mam znajomych,którzy już są na Florydzie przez to biuro i niektórzy nie po raz pierwszy i są zadowoleni.Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub chce się dowiedzieć jak to jest po wylądowaniu :) to niech pisze [email]
Jak mogą być kilka razy jak to biuro istnieje rok
na jaki program jedziesz? i co będziesz robił?
może ja też się skuszę
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2005