Czy wiecie cos o firmie ATAS???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam chcę wyjechac do pracy i mysle o firmie ATAS, niestety widze coraz wiecej negatywnych wypowiedzi na jej temat. Czy może mi ktoś coś powiedziec na temat ATAS'U?
Odradzam!!! Ja tez bardzo w to wierzylem ze pojade na wakacje do anglii. wplacilem pieniadze ok 2500zl i kazano mi czekac. Oczywiwcie o tym gdzie pojade mialem sie dowiedziec na miesiac przed planowana data wyjazdu. Niestety na miesiac przed nic nie wiedzieli ale kazali mi spokojnie czekac bo na 15 dni przed juz na pewno wszystko bede wiedzial . Oczywiscie podobna sytuacja i kazali nadal czekac. Nadszedl wkoncu czas kiedy dekalrowalem ze che wyjechac a oni nic nie wiedzieli. POzniej przetrzymali mnie jescze 2 tyg po moim terminie i dopierom wtedy oddali kase. Ja powiem tyle te panie duzo obiecuja duzo mowia a jak chcesz juz jakies konkrety to one nic nie wiedza. Przez ta firme zmarnowalem cale wakacje. Nie pisze tego aby cie nastraszyc tylko mowie ci jak bylo wiec mom zdaniem szukaj innej firmy pozdrawiam
zgadzam sie co do firmy ATAS kupa oszustów i nic poza tym. Miałam wyjechac w czerwcu 05. Nawet nie raczyli mnie poinformować że wyjazd nie odbedzee się. Szkoda czasu na to biuro!!! nie polecam.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa