Praca w Angli

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 233
poprzednia |
Czesc wszystkim. W przyszłym roku planuje wyjechac do Angli, ale nie mam pomysłu gdzie, jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę. A może znajdą się jakieś osoby które chcą jecha ze mną?? Może razem coś wymyślimy!!:)
Pozdrawiam.. pa
Ja tez mam takie plany... Poplanujmy razem ;)
Pozdrawiam.
Dziewczyny chyba się do was dołacze;]
Jesli byś chciała porozmawiac ta ten temat to pisz na [gg] :)
Ja tez sie wybieram, dokladnie za rok, bo tyle czasu potrzebuje na ukonczenie uniwerku... to moj adres [email]
Napisz a napewno sie odezwe;') pozdrawiam Mariusz.
Ja tez sie wybieram, dokladnie za rok, bo tyle czasu potrzebuje na ukonczenie uniwerku... to moj adres [email]
Napisz a napewno sie odezwe;') pozdrawiam Mariusz.
Ja również w te wakacje wybieram się na wyspy !! ale z biura nie chce wylądować na viktorii !! jak coś 6861104
Czesc
na 2 marca mam zrezerwowany samolot do Londyny, a pozniej jade do Taunton (Somerset), jade szukac tam pracy. mozesz sie przyloczyc, bedzie razniej
Pozdrawiam :)
jesli masz ochote porozmawiac na ten temat to moj nr [gg]
Pozgr:)
Tez mam podobny zamiar jak ty (wy). A moze macie jakieś fajne strony albo pewne miejsca gdzie mozna wyjechac??? Piszcie za wszystko z góry wielkie dzięki. pa
Może wie ktos gdzie najlepiej jechac? Tez mam plany wyjechac w przyszłym roku do Angli ale kompletnie nie wiem gdzie! Moze ktos pomoże i napisze(może jakies pewne miejsce)????? pozdrawiam:*
Wyjazd palnuje - marzec- kwiecien - konkretne miejsce. Byłem juz tam i znam wszystko od podszewki, jadę autem. [gg] . Mogę doradzic, pomóc itp.itd

Pozdrawiam
SÅ‚awek
Czemu nikt nie napsze cos więcej. Jakieś znane i pewne miejsce. Ja mam zamiar jechac pierwszy raz ale nie wiem gdzie a nie chce jechac w ciemno???
Czemu nikt nie napisze nic wiecej. Jakieś znane i pewne miejsca. Ja mam zamiar jechac pierwszy raz ale nie chce jechac w ciemno. Fajnie by było jechac z kimś kto juz był i zna. Jesli sa takie osoby to poszcie!!!
Czemu nikt nie napisze nic wiecej. Jakies znane i pewne miiejsca lub cos w tym stylu??? Ja mam zamiar jechac ale nie chce jechac w ciemno. Moze znajda sie jakas osoba która jedzie tam i zna???? Piszcie wszyscy!!!
W styczniu jade do Angli tak w ciemno pierwszy raz. Zobaczymy co będzie. Mam nadzieje że cos znajde.
Jak jakas ladna pani chce przyjechac do Londynu to sluze pomoca .. moge nawet nocleg zapewnic i pomoc w szukaniu pracy ..
Ja juz jestem w Uk jako au pair ale planuje znalezc inna prace zeby kasy miec wiecej.Czy macie upatrzone jakies konkretne miejsce?
a parze jestes w stanie pomoc?? chce wyjechac wraz z dziewczyna-potrzebujemy pomocy...
basiulaa gdzie ty jestes?? napisz cosik pozdrawiamy
To moze jakies konkretne propozycje proszÄ™!! Mam zamiar jechac w ok.kwietnia. Pozdrawiam.....
Cześć Marta!
Super się składa, bo ja też planuję jechać do UK w kwietniu. Ja myślę o pracy w hotelu, dokładnie myślę o praktykach, które załatwiją niekóre biura, biorą trochę kasy, ale podobno się opłaca. Napisz do mnie [email] to pogadamy więcej na ten temat. Pozdrowienia
Wiolu mam nadzieje, że razem coś wymyślimy:). Będzie miło z kims porozmawiać a jeszcze lepiej jechać. 3maj się
Tez planuje wyjechac do angli na wakacje do pracy tylko rozniez nie mam pojacia-gdzie, z kim i jak tam jest.... jak macie jakies propozycje napiszcie na adres: [email] pozdrawiam
Najlepszym sposobem na wyjazd jest posiadanie znajomych w jakims miasteczku w Angli... najlepszym i najlatwiejszym bardziej odwaznym jest wyjazd na wlasna reke. Ja jestem teraz w Anglii wyjechalem do znajomych a jednym z plusow jaki sie z tym wiarze jest to ze nie musisz szukac akomodacji na samym poczatku bo na okres tymczasowy ja masz aczkolwiek lepiej sie rozejrzec za czyms swoim.... zalezy od znajomych:) U Anglika za tydzien placi sie ok. 50 £/pokoj .Dzielenie calego mieszkania we czworke redukuje te koszty do ok.30-40£ ja place 60£/tydzien:) a to dlatego ze mieszkam w akademiku ale to inna opowiesc.W kazdym badz razie jezeli chodzi o prace najlepiej z poczatku zalapac sie do agencji pracy przez miesiac wyrobic sobie National Insurance Number(free) i zarejestrowac sie w Home Office(50£). Po uzyskaniu tych papierow mozemy szukac pracy na wlasna reke tzn przez ogloszenia w gazetach itp. Na samym poczatku mozna tez przez Job Center Plus lecz generalnie pracodawcy wymagaja NIN wiec uzyskujac go przez ten czas pracy dla agencji poszerza nam horyzonty a o drugie nabieramy jakiegos doswiadczenia co pomaga w w.w. przyszlym szukaniu pracy. To tak na poczatek jezeli macie jakies pytania to piszcie... Pozdrowionka! Mam nadzieje ze moj post okazal sie pomocny.
Male sprostowanie zapomnialem ze rejestracja w Home Office podrozala i teraz jest to 60£.
Czym tam najlepiej dojechac, żeby tanio wyniosło??. I do jakiego miasta jechać?? a w ogóle to jakie potrzebne sa papiery zeby wyjechac do Angli. Piszcie wszystko co wiecie. Pozdrawiam...:)
Jeśli ma ktoś podobny pomysł jak ja żeby wyjechąc d Angli w 2006r. proszę pisać na nr [gg] . Razem cos wymyślimy. Jak narazie to nie wiem od czego zacząc. pa
Nie ma tu nikogo kto by cos rozsadnego napisał??? Wszystko co trzeba by wyjechać!!! Możecie chyba cos napisać? Co trzeba zrobić by wyjechąc. prosze pomóżcie.
Mile widziane jakies propozycje, miejsca pracy. Piszcie wszyscy...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 233
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicÄ…