Praca w Angli

Temat przeniesiony do archwium.
211-233 z 233
| następna
hej ja też bym chciała jechac do pracy i mogłgbym się z Tobą zabrać, tylko napisz czy masz tam gdzie się zatrzymać, masz jakąś pracę na oku i kiedy dokładnie chciałabyś jechać? pozdrawaim
hejka;) końcem wrzesnia planuje wyjazd do anglii Jest ktoś kto tez sie tam wybiera w tym czasie. Sama sie troche boje .Jestem teraz na etapie przegladania ofert pracy i pośrdników .Jesli szukacie tez osób do wyjazdu To ja sie zgłaszam Razem raźniej Czekam na wiadomości Moj mail [email]
mam zamiar jechac do angli ale boje sie sama.mozemy jechac razem 668733240 moj numer
Zaistnial serwis dal Polakow mieszkajacych w Hampshire jezeli masz ochote to zajrzyj pozdrawiam.
www.plinuk.net
hej =) jak ktos z was bedzie jush w londynie albo okolicach to niech da znac,bo cos czuje,ze na poczatku bede sie tam troche nudzic nie znajac nikogo...=) wyjezdzam 18 czerwca,moze ktos jeszcze przypadkiem ma tego dnia samolot???
kontakt- [email]
Marta ja też szukam kogoś aby jechcać za granicę!!!!!rnProszę Cię o kontaktrn[gg]
POSZUKUJE LUDZI KTóRZY BYLI NA FARMNIE w angli Brook Farm Marden w Hereford I ZOSTALI OSZUKANI LUB CZUJA SIE POSZKODOWANI!!!PISZCIE DO MNIE JA ZAJMUJę SIE TA SPRAWA.POTRZEBUJE JAK NAJWIECEJ LUDZI ABY ZAłOZYC SPRAWE W SADZIE I ROZGLOSIC W MEDIACH I PRASIE!!!POMUZCIE-PISZCIE PODAWAJCIE MI SWOJE DANE I KONTAKT.PROSZE CZEKAM.... IWONA PłECHA Z KRASNIKA
Witam, ja mam doświadczenie jeśli chodzi o tą farmę. Byłam tam tydzień czasu i było jak w OBOZIE KONCENTRACYJNYM!!!!! Przyjechałam wczoraj wieczorem. Warunki są okropne, traktują ludzi gozej jak zwierzeta( polacy, litwini, ukraincy, ruscy i wszyscy którzy pracują na farmie jako liderzy itp) Ci ludzie są nad nami-zbieraczami truskawek i się wyżywają. Rozmawiałam z setkami ludzmi na farmie z Kraśnika oraz innych miast Polski i innym panstw. 90% ludzi są zastraszeni, siedza tam tylko ze względu na to iz nie mają pieniędzy na powrót, nie maja biletu lub muszą odrobic 2000 zł wstadzone w wyjazd w Polsce. 10 % ludzi pracujacych tam to -SUPERWAJZER, SKANER, RANER, LUDZIE Z HOME OFFICE, ORAZ CI CO PRACUJA W NOCY W HURTOWNI-NALEPIAJA NAKLJKI.ONI NIE NARZEKAJA BO IM PLACA 5,05 FUNTA NA GODZINE (W PRZECIWEINSTIW DO ZBIERACZY TRUSKAWEK- PłACą 1,5 FUNTA ZA SKRZYNKE-KTORA RWIE SIE GODZINE-A NORMA WYMAGANA TO 3,5 SKRZYNKI NA GODZINE, (Z 4000 LUDZI ZAMIESZKAłYCH FARME KIKLKNASCIE OSOB ROBI NORME) WYOBRAZACIE SOBIE!!!!!Warunki okropne(baraki tylko łózko i lodówka-ktora nie chodzi z powodu braku światła) lodowata woda w której karza sie kompać, często brak gazu, brak siatła(prądu).Wszystko wspólne(prysznice, ubikacje oraz kuchnie- w których jesy okropny syf)Istnieją jeszcze campingi-dosłownie kilkanaście-są juz zajęte więc nie ma szans w nich zamieszkać.Ludzie którzy w nich pracuja nie narzekaja bo maja dobre warunki.Jest tego multum do opisywanie, jesli chcecie to pytajcie!!! Bede odpisywac.Piszcie tu i na moj mail [email] nazywam się Iwona.
Witam ja jade do anglii albo irlandii we wrzesniu, w slepo albo jak mi sie uda do tego czasu cos znalesc.Jedzie ktos moze? Bylo by razniej. pozdrawiam:) [gg]
http://farmabrierley-hereford.blog.onet.pl/ - TU ZNAJDZIECIE WSZYSTKO NA TEMAT PRACY NA FARMIE W ANGLII W HEREFORD
wybieram się w ciągu najbliższych 5 - 10 dni do pd-zach Anglii (Devon, Kornwalia) w celu szukania pracy. jadę w ciemno. będę szukał pracy w pubach, hotelach, gastronomi, przy połowie ryb. student, 22 lata, angielski dobry - poprzednie lato w Stanach. jeśli ktoś wybiera się w te rejony, proszę o kontakt na maila [email] w kilka osób zawsze raźniej.
witam musze uciec z kraju ... narobiłem sobie długów i niejestem w stanie teraz tego spłacic pracujonc w polsce jeżeli mogła bys mi jakos pomuc w znalezieniu pracy to serdeczne dzienki . oczywiscie niechcem tego za frre odwdziencze sie prosze o pomoc zapłace moje gg.8554706
ja jestem w wali anglia to jesdna wielka dziura za duzo polakow moge komus pomoc wiecej informacji [email]
ciekawe co teraz o Polakach bęę mowić
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=256031
witaj Twoj wpis jest juz troche stary wiec pewnie byles juz na fairtree lub jestes teraz. ja mieszkam na tej farmie od czerwca. jesli byles tu lub jestes napisz: [email]
Ja tak naprawde oczekuje pomocy. Po utracie rodziny, następnie pracy w Polsce..hestem gotowy wyjechać ale boje się jechać w ciemno...Jeżeli ktoś poważny jest w stanie ze mną porozmawiać...Zapraszam na [gg]
Pozdrawiam
Odpowiem na pytania dotyczace ,,, jak mozna znalezc prace w angli i gdzie jej szukac
Co ty opowiadasz ? czego sie boisz ? jesli tak jest naprawde to nie mozesz jechac nigdzie no chyba ze jestes nieodpowiedzialny sam za siebie a samotnosc to karzdemu doskwiera
a gdzie jedziesz i co będziesz robić
Hej,jade dokładnie 12 grudnia do Anglii,byłam już 2 miesiące,ale wróciłam na świeta.Szukam kogoś kto chcialby mi potowarzyszyć.Jade konkretnie do Oldham niedaleko Manchesteru.Pokaze gdzie są agencje pracy i ogólnie-co ,gdzie jest:)Jak cos -moje [gg] .Pozdrawiam i zachęcam:)
Sorki,poprawiam się---wylatuje 12 stycznia rzecz jasna-nie grudnia:))Mam nadieje ze ktos sie zdecyduje??????:))Pozdrawiam!
wyjazd do pracy za granice: http://www.gowork.pl/forum/index.php?do=showlist&id=14529
hej mam pytanie...w maju wyjezdzam do anglii do chlopaka i przy okazji do pracy i w zwiazku z tym mam pytanie.na jaka prace moge liczyc nie znajac angileskiego lub znajac samo minimum..prosze o pomoc...z gory dzieki :)
Witam.Mieszkam w Blackpool i szukam pracy m/w 2 godziny dziennie
moze wiecie cos na ten temat
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
211-233 z 233
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą