Szukam chętnych osób do wyjazdu za granicę.

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.
Od stycznia 2013 roku, albo od połowy stycznia jak kto woli, chciałabym wyjechać za granicę. Myślę ze najbardziej pasowałaby mi Anglia, ale inne miasta też mogą być. Szukam chętnych do wyjazdu, tylko nie wiem czy jechać w ciemno czy z agencji. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt [email]
Hej
Ja planuję pod koniec stycznia/początek lutego wyjechac do londynu. Wcześniej nie mogę ponieważ umowa z obecną pracą kończy mi się ostatniego dnia stycznia. Do Londynu pojadę w ciemno czyli bez nagranej pracy chyba że jeszcze coś uda mi się znaleźc dlatego szukam osób które też planują wyjechac bo razem zawsze raźniej ;) mój mail : [email]
Siemka, szukam z kolega osob , ktore tez chca opuscic nasz piekny kraj na poczatku stycznia (planujemy wyjechac 9-13 stycznia miedzy innymi tansze bilety lotnicze ) nasz cel to oczywiscie Londyn... DLaczego londyn? Big city life :) wieksza szansa na odniesienie sukcesu, stabilizacji zyciowej. Widzialem juz kilka miast w UK, mniejszych wiekszych , Londyn to jest to... adres kontaktowy : [email]
Chętnych do wyjazdu, tzn żeby razem pracować, czy jak?
Witam.
Poszukuje chętne osoby najlepiej ze śląska na wspólny wyjazd do pracy w Londynie.
Planuje kilkumiesięczny pobyt ale jeżeli warunki dopiszą to biorę pod uwagę dłuższy pobyt. Mam 27 lat, jestem towarzyską, bezproblemową i uczciwą osobą. Bez żadnych nałogów i chetna do pracy. W Anglii mieszkałem dwa lata temu więc pomogę załatwić wszelkie formalności.
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt: [email] bo w grupie raźniej :)
Hey! Ja w planuję w pierwszym kwartale roku 2013 wyjechać do Australii.Nie chcę jechać tam sam .Czy są osoby zainteresowane takim wyjazdem.Jeżeli tak Piszcie.Pozdro
czesc mam na imię Andrzej 30latek szukam lub przyłącze sie do grupki ludzi jadących do pracy w angli w ciemno jestem pracowity z zawodu elektrykiem mam uprawnienia jestem komunikatywny i bez nałogu alkoholowego parę lat trenowałem tajski boks wiec mogę sie przydać ;) [email]
W połowie kwietnia chciałabym wyjechac do Niemiec lub Holandii,ale nie wiem od czego zaczac chyba pojade z agencji pracy,potem moze jakos sie ułoży;)czy ktos tez chce jechac?;)
A przez jaką agencje chcesz jechac??
cześć!, też myślę o wyjeździe do pracy, interesuje mnie holandia. trzeba by było mieć pewne miejsce pracy i mieszkanie. to też trzeba szukać takiej osoby która jest w takich tematach ogarnięta. jestem z warszawy. tomek
Też jestem zainteresowana wyjazdem na Wyspy. Mam 30 lat i poszukuje osób, które też mają plany na pracę za granicę. Pozdrawiam. Piszcie :) [email]
Witam.
Poszukuje chętne osoby najlepiej z mazowieckiego na wspólny wyjazd do pracy np. w Wielkiej Brytanii ale może być też inne miejsce.
Planuje kilkumiesięczny pobyt, ale jeżeli warunki dopiszą to biorę pod uwagę dłuższy pobyt. Mam 31 lat, jestem towarzyską, bezproblemową i uczciwą osobą. Bez żadnych nałogów i chetna do pracy. Mój nr [gg] albo meil [email] Pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa