bardzo proszę o opinie na temat wiarygodności oferty

Temat przeniesiony do archwium.
Znalazłam ofertę pracy w Liverpoolu. Z pozoru wszystko pięknie,ładnie ale jest jedno ALE.. nie wiem, czy oferta jest wiarygodna. Wiem, że agencje nie powinny pobierać żadnych kosztów przed wyjazdem, a ta agencja (swoja droga NIBY bardzo duza i dobra - ManpowerGropup) pobiera przed wyjazdem 200zł za pierwszy tydzień mieszkania, usprawiedliwiajac sie tym, że chcą mieć pewność, że kandydat się zjawi w dniu wyjazdu. Szukałam w necie opini, ale nic konkretnego nie znalazłam. Bardzo proszę o opinie! :)
TRESC MAILA KTÓREGO OD NICH OTRZMAŁAM:
Witam Serdecznie.

CV które do nas wysłano, zostało akceptowane.

Poniżej znajdują się wszystkie informację o ofercie.

!!Przeczytaj wiadomość dokładnie, znajdziesz tu odpowiedz na swoje pytania!!


Transport i dodatkowe informacje:
- Wyjazdy odbędą się z Wrocławia/Torunia/Poznańia (Tylko i wyłącznie!).
- Terminy wyjazdów 23, 25, 27, 29 listopada 2013 roku.
- (osoby chętne dostaną wolne na swieta dostaną 5-6 dni wolnego od 21-22 do 25-26-27)
- Transport odbędzie się busami 7 osobowymi.
- Transport bedzie trwał ok. 24h
- Ilość bagażu na osobę to 3 torby podróżne i 1 podręczny.
- Możliwość przejazdu własnym transportem.
- Transport pokrywa pracodawca (agencje nie pobierają opłaty za transport).


Mieszkania:
- Mieszkania są zapewnione, w mieszkaniu są 3, 4 pokoi, pokoje są 2osobowe(dla par), 3, 4, 5 osobowe.
- Koszt za mieszkanie to 57Funta za tydzień.
- !!Koszt mieszkania to 200zł ( jest to opłata wymagana przed wyjzadem, w celu rezerwacji pokoju, jego przygotowania, opłata daje nam pewność że dana osoba się stawi a my nie bedziemy stratni).
- Mieszkania są całkowicie urządzone, każdy pokój ma osobną lodówkę, dostęp do internetu, kablówka, pralka, kuchenka, mikrofala i inne rzeczy codziennego użytku.

Praca:
- Odzież robocza tak jak i obowie zapewnia pracodawca.
- Pracuje się minimum 42h w tygodniu, a z nadgodzinami 60h bądź 70h w tygodniu.
- Stawka jest 10,54Funta na godzinę NETTO, a za nadgodziny 13,31Funta na godzinę NETTO.
- urlop jest dostępny raz na miesiąc w wymiarze 4 dni.
- ubezpieczenie kosztuje 10funta na tydzien
- transport do pracy jest zapewniony, koszt to 15 Funta na tydzień.
- wynagrodzenie jest wypłacane co tydzień.

Opis Stanowiska:
-Pakowanie gotowych produktów,
-Testowanie produktów
-steplowanie opakowań,
-Sortowanie odpadów,
-Praca na maszynach produkcyjnych
(Stanowiska będą przydzielane losowo)

!Koszt mieszkania to 200zł ( jest to opłata wymagana przed wyjzadem, w celu rezerwacji pokoju, jego przygotowania, opłata daje nam pewność że dana osoba się stawi a my nie bedziemy stratni).

Jeśli jest się zdecydowanym na wyjazd prosimy o przesłanie nam zdjęcia bądź stanu dowodu ( można spisać i podać dane), dane są potrzebne do sporządzenia umowy i do jej wysyłki.
Po dokonaniu przelewu prosimy o przesłanie nam zdjęcia (skanu) dowodu wpłaty. Po otrzymaniu dowodu wpłaty sporządzimy umowę i wszystkim zaakceptowany uczestnika wyślemy umowę meilowo 1-6 dni przed wyjazdem.

Opłata daje nam pewność że dana osoba się stawi, i bez przeszkód możemy wypełnić wszystkie procedury.

Prosimy również o sprawdzenie ważności dokumentu tożsamości, aby nie pojawiły się zbędne problemy.


Jeśli jest się zdecydowanym to prosimy o wyslanie do nas wszystkich danych a my prześlemy dane do przelewu.


Jeśli ma się dodatkowe pytania prosimy je kierować na meila.
Odpowiadamy na meile codziennie od 10:00 do 21:00.


Pozdrawiam Przemek Noga

Dane:
Agencja: ManpowerGroup
Posrednik/Koordynator: Przemek Noga

Główna siedziba:
Biuro ManpowerGroup
Agnlia (England)
Pośrednictwo Pracy w Europie
Strona intenetowa http://www.manpowergroup.com/
Kontakt:
Wszelkie pytania proszę kierować na:
Prosze wysyłać CV na email: [email]
Telefon kontatkowy: + 48 692654588 (telefony 9:00 do 19:00!)
Witam ja z mężem też dostaliśmy to samo ale to chyba oszust bo nie pobiera się opłat przed wyjazdem.
Taka duza organizacja jak Manpower Ltd niema swojego telefonu kontaktowego.
Widac, ze to jest sciema - zblizaja sie Swieta i trzeba zarobic na prezenty od naiwnych ludzi .....
Dziekuje!!
Witam! Znalazłam ogłoszenie - praca w Anglii. Ogólnie świetne zarobki, mieszkanie w bardzo przyzwoitych warunkach za jedyne 57funtów. http://praca.owi.pl/ogloszenie/Praca_w_fabryce_plastikow_,920557 Oczywiscie mój meil z cv został rozpatrzony pozytywnie:) Dostałam nawet identyczny meil jak wiola9393. Ciesze sie, ze tu trafiłam i nie padłam ofiarą oszustwa.
To napewno jakieś oszustwo jeśli ktoś chce żeby mu wysyłać pieniądze "przed". Lepiej dmuchać na zimne.
Wyslalam email do Liverpool branch dajac im 24 gzd na odpowiedz dlaczego wymagaja pieniadze. razie braku odpowiedzi, sprawa pojdzie wyzej do USA.
Witam serdecznie,

Jestem przedstawicielem ManpowerGroup w Polsce. Ogłoszenie dodane przez p. Przemka Nogę nie jest ogłoszeniem firmy ManpowerGroup, a wspomniana osoba nie jest pracownikiem ManpowerGroup. Zgodnie z polskim prawem agencje zatrudnienia nie mogą pobierać żadnych opłat od kandydatów. Ponadto wszyscy konsultanci ManpowerGroup oraz marek należących do ManpowerGroup (Manpower, Experis, Right Management) posługują się firmowym adresem mailowym, nigdy skrzynkami prywatnych portali tak jak w tym przypadku o2.pl.

ja tam się nie znam, ale 'przedstawiciel ManpowerGroup" nie raczył się uwiarygodnić, np. podpisując się.
Wart jeden drugiego?
.....Jestem przedstawicielem ManpowerGroup w Polsce.
Ale niestety ja juz wyslalam kopie tresci p. Nogi gloszenia do glownej siedziby w USA. Zobaczymy co oni zrobiaz tym.
Witam, zależy, jaka praca Cię interesuje. Ja pracuje już 10 lat w UK. Musze Cię przestrzec przed nieuczciwymi pracodawcami. Jak będziesz miała zamiar pracować zagranicą to pracuj legalnie. Kiedyś miałam bardzo nieprzyjemną sytuację uległam wypadkowi w pracy i niestety pracodawca po powrocie ze zwolnienia wręczył mi wypowiedzenie. Bardzo mnie to dręczyło i zgłosiłam się do firmy Optimal Claim (http://www.wypadekwuk.com/), która to pomogła mi ubiegać się o odszkodowanie od tej firmy. Więc przestrzegam Cię przed takimi pracodawcami.
edytowany przez wawaon: 22 lis 2013
Ja tez dostałam takiego mejla dzisiaj . To oszust napewno.
edytowany przez Iwona0000: 01 gru 2013
Dzięki, przy najmniej święta spędzę w domu. Szkoda byłoby 200,00 zł. Szkoda, że na świecie tylu oszustów. Trzymam kciuki za poszukujących pracy, w końcu się znajdzie coś fajnego i z uczciwego źródła. Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego