Szukam Pracy w Anglii i chętnych na wyjazd.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam skończone 21 lat i szukam pracy, u nas w Polsce ciężko znaleźć dobrą prace więc szukam porad tutaj na forum. Troszkę o mnie , ukończyłem technikum o profilu hotelarskim, mam certyfikat w języku polskim i angielskim, zrobiłem kursy na wózki widłowe, posiadam prawo jazdy prawie 3 lata już, język angielski na poziomie komunikatywnym

Szukam pracy zaagranicą i liczę tu na waszą pomoc. Jakie pośrednie biuro pracy możecie polecić ? Dostałem ofertę z biura Transline Group ale czytam o tym to każdy post o tym że oszuści. Liczę na wasze propozycje z których jesteście zadowoleni.

Co do drugiej części tematu szukam osób które by pisały się na taki wyjazd, mój email to [email]
Witaj. Ja wyjechałam korzystając z oferty "pomocy". Jestem tu od lipca i jestem bardzo zadowolona. Jak chcesz to pisz na priv to dam ci namiary na dziewczynę która mi pomogła.
Jeśli znasz jężyk i masz takie papiery to praca na bank się znajdzie. Zadbaj o mieszkanie, odłóż kasę i jedź, na miejscu z językiem poszukasz pracy nie przez żadną agencję która kasę pobiera. Z resztą poczytaj sobie poradniki o życiu w Uk, na googlach jest ich multum dla przykładu taki uk-praca.pl/poradnik. Na pewno C to trochę pomoże.
Cześć, nazywam się Dominika, mam 25 lat. Mieszkam pod Warszawą. Szukam pracy - tak naprawdę jakiejkolwiek, ale nie za 1300zł. Od długiego czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, myślę o UK, tylko w języku angielskim się dogadam. Nie chcę wyjeżdżać w ciemno, wiem jakie są to koszty itd. Choć nie mówię, że nigdy tego nie zrobię.
Czy jest tu ktoś, mieszkający w UK, który miałby jakiś namiar na pewną pracę?
Kurcze, czemu jest nas (Polaków) tak wiele na świecie, a patrzymy na siebie tak zawistnie?
Cytat: mika949
Cześć, nazywam się Dominika, mam 25 lat. Mieszkam pod Warszawą. Szukam pracy - tak naprawdę jakiejkolwiek, ale nie za 1300zł. Od długiego czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, myślę o UK, tylko w języku angielskim się dogadam. Nie chcę wyjeżdżać w ciemno, wiem jakie są to koszty itd. Choć nie mówię, że nigdy tego nie zrobię.
Czy jest tu ktoś, mieszkający w UK, który miałby jakiś namiar na pewną pracę?
Kurcze, czemu jest nas (Polaków) tak wiele na świecie, a patrzymy na siebie tak zawistnie?

Jeżeli ktoś ma namiary na pracę to trzyma je zawsze raczej dla siebie, nikt Ci w tej materii nie pomoże. Wujek google i szukamy ;) Powyżej w którymś poście wrzucięłm link do poradnik, tam chyba jest coś na temat staru na wyspach, o szykaniu mieszkania i pracy :]
Również skończyłam szkołę hotelarską z dyplomem który potwierdza moje kwalifikacje w j.polskim jak i j.angielskim, także planuję wyjazd do UK. Lecz wolałabym najpierw zorientować się w temacie jak wygląda tam rynek hotelarski i na ile % można liczyć na pracę w tej branży, choćby zacząć od housekeepingu.
W sumie nie musi być nawet Anglia ale może holandia ,hiszpania pisać pisać na mejla to się pomyśli cos :)
szukam osób chetnych i odwarznych do imigracji do angi :D mam 18 lat i jak najszybiciej chciał bym się wybrać do anglii już jakąś wiedze mam ale wiadomo jeszcze trochę by się przydało :D [email] piszcie :D jeszcze wszystko do zaplanowania :D
Patka mogę prosić o kontakt do tej dziewczyny, która załatwiła Ci prace? Byłabym wdzięczna. mail [email]
Kinga
szukam kolezanki/ek, ktore chcialyby wyjechac ze mna do pracy. mam zamiar szukac pracy z Polski przed wyjazdem. znam dobrze jezyk. najlepiej osoby w wieku 24-30 lat, ktore rowniez radza sobie niezle z angielskim. mail : [email]
hej, ja też szukam kogoś chętnego do wyjazdu, mam 29 lat, angielski znam bardzo dobrze, ale niestety w Anglii nie mam znajomych, a wiadomo...z kimś zawsze razniej jest wyjechać:)poki co , nie mam załatwionej pracy ani mieszkania...więc może ktos w ciągu najbliższych tygodni planuje wyjazd?:)
Witam wszystkich,

Mam 20 lat (z okolic Katowic), po technikum (bez zawodu) i z matura (angielski 80%, ustny 93%). Jestem zdecydowany na wyjazd w tym miesiacu (po 20 stycznia) do Anglii (najlepiej do Londynu) nawet w ciemno na kilka miesiecy, a nawet na stale.

Szukam osob chetnych do wspolnego wyjazdu, znalezienia pracy, mieszkania, zalozenia konta w banku czy tez osob mieszkajacych w Anglii, chetnych do pomocy!

Piszcie na e-mail: [email]

Czekam na wasze odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!
Witam. Mam 27 lat i chętnie tez bym wyjechal do Anglii za praca jakąkolwiek. Chciałbym tak z początkiem lutego wyjechac.Najlepiej jakby ktos juz mial namiar na jakas prace :) Zainteresowanych prosze o kontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie