Wyjeżdżam na wyspy UK lub IE w I kwartale 2014

Temat przeniesiony do archwium.
W przyszłym roku mam zamiar wyjechać na tzw. wyspy w poszukiwaniu pracy i mieszkania lepszego życia. Poszukuje towarzysza w podróży(max jedna osoba) i ewentualnie wynajęcia mieszkania na początku emigracji, wiadomo mniejsze koszty no i raźniej w początkowych problemach.
Mam 36 lat, znam angielski na poziomie średnim wykształcenie wyższe i działam w branży IT.
Nie palę, z alkoholi preferuje te słabsze. Także myślę że byłbym niezbyt uciążliwym towarzyszem w podroży i na emigracji. Lubię spokój cisze i prywatność, nie jestem typem imprezowicza. Preferuje towarzysza płci żeńskiej. Mieszkam i pracuje w Wwie i przed wyjazdem chciałbym spotkać się porozmawiać i poznać osobę. Aha zaznaczam że to nie jest oferta matrymonialna ani tego typu. Chodzi o wyjazd pracę i zmniejszenie kosztów tegoż.
max 1 osoba to minimum ile 1/2?
Witam,
Cześć ja też planuję wyjechać w 1 kwartale r. z Polski za pracą. A ty chcesz jechać samochodem czy innym srodkiem transportu. Mieszkam w Wawie . Ja będę musiał tylko wynająć tutaj mieszkanie i przewieźć rzeczy do magazynu. A niestety u mnie jest gorzej z językiem angielskim. A wolałbym zbyt długo nie szukać pracy.Ja chciałbym na dłużej wyjechać. Oczywiście możemy się spotkać.
mój meil [email]
Witam wszystkich,

Mam 20 lat (z okolic Katowic), po technikum (bez zawodu) i z matura (angielski 80%, ustny 93%). Jestem zdecydowany na wyjazd w tym miesiacu (po 20 stycznia) do Anglii (najlepiej do Londynu) nawet w ciemno na kilka miesiecy, a nawet na stale.

Szukam osob chetnych do wspolnego wyjazdu, znalezienia pracy, mieszkania, zalozenia konta w banku czy tez osob mieszkajacych w Anglii, chetnych do pomocy!

Piszcie na e-mail: [email]

Czekam na wasze odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!
chi ching!!!
Temat przeniesiony do archwium.