Praca w USA na wakacje-mlodziez

Temat przeniesiony do archwium.
Hej !
Witam wszystkich forumowiczow : P
Mam bardzo wazne pytanie... nie iem do kogo sie z tym zwrocic, wiec napisze tutaj.
Otoz. Wiem ze istnieje temat o pracy w USA, ale nie interesuje mnie praca dla STUDENTÓW. Mam 17 lat i chcialabym wyjechac w te wakacje do Usa.
Nie mam zadnych znajomosci, rodziny itp.
Nie zalezy mi na wieelkich pieniadzach. Powiedzcie czy w ogole istnieje taka mozliwosc... Praca dla niepelnoletnich : (
Bardzo mi na tym zalezy - z gory dziekuje ;)
Moze camp, ale nie jestem pewien czy nie trzeba miec 18....a jak nie to turystyk i na czarno! =..=
noooo camp niestety jest tylko dla studentow :(
bananowa dziewczynko, poczekaj trochę. Zresztą narazie nie masz wyjścia bo i tak do uuusa cię nie puszczą. możesz oczywiscie na turystycznej ale co będziesz tam robić? pracować w Taco Bell, sprzątać domki - chyba,że lubisz. A jak już będziesz mogła jechać to tylko na W&T bo Camp to wielki shit.
heh, no wiesz... wole sprzatac domki niz siedziec bezczynnie i nic nie robic :P
ale skoro radzisz poczekac...
bananowa dziewczyno jak to nic nie robic, przez cale wakacje?? przeciez sa one po to, aby dobrze sie bawic i stresy przesz szkole aby odeszly w niepamiec, jeszcze bedziesz miala dosc pracy w wakacje, wierz mi ;))
Ja wyjezdzam do Usa 25 czerwca i wracam na poczatku wrzesnia. Jade do rodzink i w zwiazku z tym mam pytanie, czy bede mogl tam pracowac, np jak moj kolega za pomocnika fryzjera :). Czy mam szanse ze ktos mnie przyjmie. Mam 18 lat
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków