SuperMemo - phrasal verbs i idiomy

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam SuperMemo, któe uczyłoby Phrasal verbs lub/i idiomów. Wie ktoś coś na ten temat? ;)))

Greetings.
Na tej stronie masz m.in. listy idiomów i frazali, podobne zbiory są na konkurencyjnej stronie www.angielski.edu.pl. Cóż prostszego jak na ich podstawie stworzyć własne bazy SM. Pozwoli Ci to łatwiej się uczyć, bowiem zaczniesz naukę już na etapie tworzenia bazy.
Thx:)
Na stronie www.anglista.org jest kilka moich baz przykładowych, każda z nich moze byc wzorem do Twojej bazy frazali i idiomów.
Na stronie www.supermemo.net.pl jest darmowa wersja programu SuperMemo, dzięki któremu można uczyć się idiomów i frezali. Jedyna wada - kurs przeznaczony jest dla średniozaawansowanych użytkoników. Całość w języku angielskim.
nizła stronka ta anglista .org tylko po rejestracji nadal nie można nic z niej ściągnąc to jakaś tajemnica?
Polecam naukę poprzez fiszki. Możesz je sam stworzyć, możesz też kupić gotowe np. widziałam że coś takiego ma wydawnictwo "Cztery Głowy". Możesz też kupić fiszki na allegro - kosztują grosze bo dostajesz je mailem i sam wycinasz. Dla mnie fiszki są 100 razy lepsze niż super memo (i skuteczniejsze), ale to już kwestia preferencji.
Żadna tajemnica, musisz wybrać link "Programy", później "SuperMemo", wybrać interesujący Cię program lub bazę i klikając na właściwą ikonę rozpoczynasz ściąganie.
Masz rację, wszystko jest kwestią preferencji. Jednym podobają się blondynki, innym rude, a ja i tak wolę Kaśkę z 3B.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą