praca w Northampton

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!!!Mam zamiar wyjechac w czerwcu do pracy northampton i bylabym wdzieczna za wszelkie informacje na temat dzialajacych tam agencji pracy i innych mozliwosci jej znalezienia. zgory dziekuje :)))
nie warto tu przyjeżdżać bo jest beznadziejnie. wogóle nie ma pracy,chodziłysmy po wszystkich agencjach i kicha.
czesc, jak dlugo jestescie w northampton, bo my trzy dni i juz mamy podobne zdanie
Jak jestes 3 dni po dlaczego sie wypowiadasz o czyms czego wcale nie znasz?!
ja jestem ty ponad 2 lata i jest zaje****cie. szkola, praca, znajomi. jest wszystko, tylko trzeba byc obrotnym i znac jezyk.
northampton ? po prostu kibel. zapomnij ja zyje 100 km od tego miasta i jest super a tam ludzie placza. pozdrawiam
Dajcie sobie spokój z Northampton jedno wielkie gówno!!!!!!!!!!!rnJeżeli macie szanse jechać do innego miasta to wybieżcie tą opcje albo lepiej zostńcie w domach!!!! Nie ryzykujcie nawet grosza na Northampton bo wtopicie!!! Ludzie tutaj nie maja w ogóle pracy!!! To co tutaj się dzieje to jedno wielkie nieporozumienie!!! Z każdej agencji was odeślą!!!
ja jestem w northampton i powiem wam jak tu jest do poczatku stycznia ok potem zaczynalo sie robic male gowno a teraz jest srakapracujesz jak dziwka czyli dzwonia mowia do pracy rodacy tylko ze szkoda ze tak wiele az 28 h tygodniowo
no co tu pisac to jest okropna wiocha i zaczyna siebezrobocie dla polakow
a agecjach to zapomijcie o nich bo odsylaja ludz
ja osobiscie odradzam northampton
jestem w Northampton prawie od trzech lat i jestem zadowolona,mam stala prace,duzo znajomych.Moj angielski jest coraz lepszy a nigdzie nie chodze do szkoly.Powiem wam tak jesli nie macie znajomych w Northampton,ktorzy moga wkrecic do swojej pracy to probujcie,bo przez agencje nie znajdziecie.Pozdro i powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa