Wyjazdy z OTTO

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |
Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat tej agencji pracy? Wyjeżdzaliście za jej pośrednictwem a może znacie kogoś kto tak zrobił? Jakie prace organizuje? Czy to pewna firma? Na jak długo można wyjechać? Właściwie to interesuje mnie wszystko.

Piszcie tutaj albo na maila: [email]

Z góry dzięki
Zapomniałam dodać że chodzi mi o wyjazdy dla osób z polskim paszportem.
Nikt?? :(((
to dobra agencja załatwiająca prace w holandii
ale TYLKO dla osób z niemieckim paszportem !!!
wiem bo kuzynka pracuje tam już kilka lat
masz polski paszport nie masz szans
Nie, na stronie można przeczytać że załatwiają pracę również osobom z polskim paszportem. no ale to by było na tyle informacji.

Może jednak ktoś wie więcej?
Cześć. Jeśli mówimy o agencji Ottopraca z Wrocławia to coś kiepsko płacą za pracę w Anglii- tylko 4,80 funta. Minimalna stawka za godzinę wynosi 5,05.
A maja oni jakies oferty teraz do Anglii?
OTTO jest dobra agencja, ale w polsce i w holandii. Do angli nie polecam z nimi jechac. Pol roku tam spedzilem. marnie placa, a praca nie jest pewna.
Nie polecam ani dla osób z niemieckim ani polskim paszportem.
Jest to moloch który praktycznie nic Tobie nie gwarantuje.
Jak nie masz innej oferty to możesz jechać, podobno pieniądze wypłacają.
Niestety za dużo tam nie zarobisz...
Oto oferty pracy od zaraz.
Koszt wyjazdu 1000pln
Umowa i Kontrakt z biurem , platne po otrzymaniu kontraktu z pracodawca w Anglii. Jesli jest ktos zainteresowany [email]
Housekeeper/General Assistant! To work in Stroud Hourly rate Ł5.05. Require Driver, 40 hrs per week. Additional Info most important flexibility. Accommodation/cost Free meal accommodation Ł50 per week.

2. Forklift Maintenance Engineer! To work in Norfolk Hourly rate Ł6.00. Require Drivers Licence – requires min of 5 yrs forklift maintenance experience.

3. Metal Cutters – To work in Norfolk Hourly rate Ł10.00. Require Driver, 40 + at least per week. Making of steel pressure tanks. Most have 3 yrs experience.

4. Landscape Gardner - 1 experienced with Managers expertise 2 x General Landscape Gardner’s but must have had experience.

5. New Sign Erector - start as soon as possible - Area to work in North East – Rate of pay Ł7.00 per hour – hours 50 – 60 hrs per week. Experience requires 5 yrs of similar installation work.

6. Kennel Hand – Agriculture – To work in Northern Ireland Hourly rate Ł5.50. Requires 40 hours per week on a flexible basis. Accommodation Details Own bedroom within large bungalow. There is a charge of Ł90 per week – Purchase own food. Experience required – some knowledge of handling and caring for dogs.

7. Mother’s help/Housekeeper – Job Description to look after 20 month old baby and newborn. Hrs per week 35- 40. Require Driver. Experience needed – Yes – Pay per week Ł90.00 Additional information – family work from home - Accommodation free feed and accommodation own flat. For a period of 12 months

8. Nursery Assistant – Domestic x 4 18 - 21 yrs of age – Location Cambridge. Łto be advised. Job description – to work within a small nursery and pre-school chain – working within catering and to prepare and cook nutritious meals for their children. Food is provided on duty. Healthcare and subsidized health club membership also available. IN-house NVQ training programme.

9. 1 Head Chef and 1 Second Chef – To work in Wales Head Chef to earnŁ400.00 per week subject to negotiation. Must have medium/good verbal and understanding of English. He is to ensure kitchen is run correctly, cleanly, that every one is doing their jobs and all dishes are served correctly. The second chef to working under head chef. The contract is for a minimum of two years.

10. 1 Cook/Companion – Private House – Location of Business South West Scotland Job description to look after an 88 yr old. Just cooking, taking her on trips requires Female. Qualifications require - Just a good spoken English Person. Experience Driver required. Additional Information Ł100 per week. Free accommodation and food.

11. 1 Bar Manager – 1 Kitchen Staff To work in Vale of Beloit Leics/Notts border. We have a requirement for live in Bar Managers and Kitchen Staff. We require young polite enthusiastic people of smart appearance. These qualities are most important than experience. Training will be given.

12. Drainage Operative - To work in Area of South East Rate of pay Ł10.00 per hour. Job description Experience in excavating and renewing domestic’s drainage systems. Jobs based through of South East. Company van and equipment provided working in teams of 2 or 3 people. English speaking and basic writing skills required. Also must have Drivers Licence. Permanent Position.
UWAGA!!!!!!!!!!Jesli macie zamiar wyjechac z OTTO do pracy w ANGLII to radze przemyslec swoja decyzje,kontrakty sa w Polsce podpisywane na pol roku, w angli podpisujesz co innego i dostajesz w rzeczywistosci na czas nieokreslony,pracodawca wywala kiedy chce jak jest robota to masz prace jak nie ma to dowidzenia,jak bedzie to wezmiemy nowego...niektorzy przyjezdzaja i zaraz z powrotem wracaja,gdyz badz slaba znajomosc jezyka lub kaprys pracodawcy jest przyczyna zwolnien,szczegolnie nie jedzcie w okolice NEWCASTLE!!!!!!!!!!mozecie byc bardzo rozczarowani,uwaga dla osob szykujacych sie do przyjazdu w ten region dlugo tu nie popracujecie...doswiadczylem tego na wlasnej skorze....przemyslcie za i przeciw, czy jestes w stanie znalesc w razie co sam prace wraz z mieszkaniem???Poza tym tutejszy akcent jest tragiczny,lepiej uczcie sie angola,wtedy w razie zwolnienia znajdziesz cos na wlasna reke pozdr
uwazajcie na otto!!
wczoraj wrocilam z niby szkolenia w firmie gipsam w venlo,wysłali grupe 10-cio osobową na polskie paszporty,powiedzialie ze praca jest na 100% wiekszosc znas sie pozwalniala na wariata bo dostalismy wiadomosc o wyjezdzie 2 dni przed!! gdzie nagle sie okazało ze nie jedziemy do pracy tylko niby na jakies szkolenie na tydzien,w autokarze sie zgadałysmy i okazało sie ze kazdna z nas ma inna wersje,jedna usłyszała ze ma sie pokowac na poł roku,inne ze na 5-6 dni, my 3 ze na tydzien,inna ze na 2 dni, w rzeczywistosci byłysmy na miejscu w piątek popołudniu a wieczorem w sobote wyjezdzałysmy spowrtotem do polski!! paranoja!! i co najlepsze to nie było szkolenie tylko test 4 godzinny gdzie musialysmy szczypis pomodory,nikt z nami niepojechał zaden tłumacz,gdzie obiecali ze napewno kogos nam daja,szefowie nam tłumaczyli wszstko po niemiecku!!teraz sie okazało ze musimy 4 dni czekac na wynik czy dostaniemy prace!! totalna głupota,poco nabijaja ludzi w butelke,teraz mozemy zostac bez prac!! uwaznajcie na tą firme!! poprostu baardzo zła organizacja i niekometentni pracownicy w biurach ,niedoinformowani!!!
Nie wyjezdzajcie z OTTO.Pracowałem tam ponad 2 lata(w Holandii),nigdy sie nic nie zgadzało.dobrze ze moja dobra kumpela pracowala w biurze i mi wszystko zalatwiala.Gdy juz przestala pracowac, a ja zostalem to na zakonczenie kontraktu wykrecili mnie na 500 euro.po interwencji w biurze w Polsce pani mi powiedziała ze mi nic nie zalatwi i jak mam problem to mam jechac do Holandii sie klocic.Jedyny plus to fajnie mieszkalem.
Jestem z Opola, tutaj firma otto nie ma dobrej opini.
UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM TEGO BIURA I WYJAZDU Z NIEGO DO HOLANDII!!!!PRACOWNICY SA NIE ZORIENTOWANI W NICZYM RAZ MOWIA ZE BEDZIESZ PRACOWAC W DANYM MIEJSCU POTEM SIE OKAZUJE ZE W INNYM-TO SAMO Z MIESZKANIEM!!NIE POTRAFIA UDZIELIC KONKRETNEJ INFORMACJI I NIC NIE WIEDZA!!!OBIECUJA DOBRA PARCE A PO PRZYJEZDZIE MUSISZ CZEKAC AZ CI JA DOPIERO ZNAJDA!!PLACA TO 5,60 ZA GODZINE TRZEBA OPLACAC SOBIE CO TYDZIEN MIESZKANIE ZA OKOLO 68EURO PLUS UBEZPIECZENIE OKOLO 50E MIESIECZNIE!!! Z TEGO CO ZAROBISZ NIE DUZO CI ZOSTANIE NAWET JESLI BEDZIESZ SKROMNIE ZYL!!! WYWIOZA CIE NA ODLUDZIE GDZIE NIE MA ZADNEGO SKLEPU W ODLEGLOSCI 15 KM!!!JESLI CHCESZ SIE CZEGOS KONKRETNIE DOWIEDZIEC NIE MAS SZANS BO KAZDY ODSYLA CIE DO INNEGO BIURA W POLSCE ALBO W HOLANDII!!OBIECUJA WIELE PRZED WYJAZDEM ALE POTEM NIE DOTRZYMUJA SLOWA!!!!
JESLI KTOS MA ZAMIAR WYJECHAC Z TEGO BIURA PRACY ODRADZAM NIE POTRZEBNEGO STRESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jesli chodzi o otto to zdecydowanie nie polecam wyjezdzac osobom na polski paszport na wlasnej skorze sie przekonalem. Wyjechalem 7 listopada 2006 od 8 mialem kontrakt do pracy poszedlem dopiero 20 listopada jak mnie przeniesli na inny osrodek, do tego czasu siedzialem na domku w lesie w parku 20 km od miasta.A zakwaterowanie zostalem umieszczony w "pokoju" 2.5 na 2.5 m2 dwuosobowym oczywiscie jak dla mnie to byla cela chociaz cele se wieksze zapomnialem lozka to istne prycze wojskowe pietrowe .Inne pokoje na domku byly 2 razy wieksze z normalnymi lozkami .Praca natomiast z nia bylo ciekawie widzialem dziesiatki osob ktore czekaly na nia za dlugo i zjezdzaly do kraju.Oplata za domek wynosi 68euro na tydzien zwazywszy ze nikt wam nie zagwarantuje ze codziennie ja bedziecie mieli. Co sie tyczy polskich biur otto to werbuja ludzi ile sie da chociaz nie maja tyle miejsc pracy .
Wmawiaja im super warunki 5euro na godzine na czysto po odliczeniach tylko kto powiedzial wam ze bedziecie pracowac 40 godz na tydzien . CZYTAJCIE UMOWY UWAZNIE jak beda wystepowac o pozwolenie o prace to nie podpisujcie umowy przedwstepnej bo wiaze was ona z pozostalymi ktore musicie podpisac a uwiezcie mi ze sa niekorzystne !!!!!!!!!!!
chodzi mi oczywiscie o holandię bo jak jest w anglii to nie chcę się przekonac za duzo stresu
ja pracuje w otto od ponad roku .jesli chodzi o prace to jest tak jak powiedzieli ,mam tylko zastżeżenia do wypłat bo są zawsze za małe i kwota netto wychodzi 4,36 E na reke a nie jak obiecuja 5,17E i ludzie pracujący yam maja brak kompetencji poprostu banda wiesniaków którym umożliwiono cos wiecej do powiedzenia.
ostrzegam!!!emocje zwiazane z wyjazdem z firma otto juz opadly!wiec napisze tylko ze jest to firma, która z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego!!!duzo rzeczy bym tu mogł wymienic ale nie chce pisac opwiadania bo w 2 zdaniach nie streszcze tego co tam spotkłem!radze poszukac sobie innego biura jezeli chce ktos wyjechac do holandii do pracy z firma otto nie warto!!!
właśnie dostałem po tygodniu oczekiwania telefon z OTTO z opola byłem tam na tescie kulturowym i językowym i zadzwonili po tygodniu do mnie i powiedzieli ze zakwalifikowałem się do grupy do hollandii ale najpierw zrobią mi kurs na kierowce wózka widłowego i mam do nich przyjechać wstępną umowę podpisać wiem ze OTTO jest na CZARNEJ LIŚCIE moze cos się zmieniło? napiszcie czytałem umowe ktorą trzeba podpisać i smieszna jest pare pkt. to pułapki
hm i to znalazłem o OTTO Nowiny Raciborskie gazeta z raciborz z 02.01.2007:

http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_arch&ida=23657
Prosze przeczytac i to uwaznie opinie ludzi na www.oszukany.pl o Otto.
...czytałem umowe ktorą trzeba podpisać i smieszna jest pare pkt....
Ale z tego co przypuszczam, to i tak podpiszesz (smieszna czy nie), a wtedy bedziesz zaskoczony, jak cos nie wyjdzie. Podpisujac umowe twierdzisz, ze rozumiesz co tam pisze i ze zgadzasz sie NA wszystko.
Firma OTTO Opole. W tym roku miałem do czynienia z tą firmą, bardzo prosze nie wierzcie tej firmie, w żadnym wypadku, jest kilka umów o prace z których nic nie wiadomo działają tylko na niekorzyść pracownika. Warunki w Holandii są tam katastroficzne, za wszystko trzeba płacić. Na miejscu praca nie jest gwarantowana - a płacić trzeba. Byłem tam w Holandii przez firme OTTO, zobaczyłem to wszystko na własne oczy, rozmawiałem z ludźmi to istny horror. Nie wierzcie tej firmie, przeciw firmie OTTO toczą sie setki spraw w sądzie.Pozdrawiam.
Witam! Miałam w planach wyjazd z OTTO do Holandii jeszcze w maju, ale po tym co tu przeczytalam to sie boje! Czy jest jakis inny, pewny, godny polecenia posrednik do wyjazdu np. do Holandii? Prosze o szybka odpowiedz, z gory dziekuje.
Witam. Absolutnie nie polecam tej firmy, byłem tam, zobaczyłem i wróciłem.

W skali od 1 do 10 dałbym tej firmie -100 !!!

Więc jesli nie masz znajomości w biurze w Opolu w pl lub w Venray w hol (siedziba OTTO) to nawet nie ruszaj się z domu!

a wykorzystując sposobność chiałbym czegoś dowiedzieć sie o firmie P&E" European People At Work, jakieś dobre lub złe strony, jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o kontakt #### [email] ####

Pozdro.
cze,
jestem przerażona tym co czytam. czy rzeczywiście Otto ma aż tak złą opinię :(
ja teraz dostałam propozycję pracy, ale bezpośrednio w Otto. jeżeli ktoś z was pracował bezpośrednio dla Otto, jako ich pracownik i może się ze mną podzielić doświadczeniami będę bardzo wdzięczna :)
Rose Dowson
[wpis usunięty]
jedziemy z chlopakiem za 2 miesiace z firma otto do Holandii.ale po przeczytaniu opinii odechciewa sie nam wszystkiego.bardzo prosze tych ktorzy juz tam byli o szczere opinie na temat tego wyjazdu.prosze pisac na maila [email] gory dziekujemy pozdro
Nigdy nie popelnijcie tego bledu co my!!! Wyjechalismy z chlopakiem w te wakacje. Co innego mowia w biurze w Polsce, co innego w Holandii. Tutaj piekne panie sa milutkie i wlaza ci w dupe, w Holandii maja cie totalnie w gdzies i traktuja jak niewolnika. Mieszkalismy w barakach z pustakow podczas gdy obiecano nam superwyremontowany osrodek. Ponadto rozdzielali pary zarowno pod wzgledem mieszkania jak i pracy. A to co wkurzylo mnie wlasnie teraz: moje wakacyjne i urlopowe wynosi 15 euro... dostalam je w piatek przy czym obiecano mi 150 euro w holandii. To wyzyskiwacze i oszusci. acha... i jak chcielismy wrocic do Polski zabronili nam pod grozba 500 euro kary.

Podam Wam jeszcze taka mala ciekawostke. Razem z nami pracowal rowniez syn koordynatora i wytrzymal tydzien. Powiedzial ze tak nas w konia robia ze mu nas szkoda. Wierzcie lub nie...
SLONKO JAK CHCESZ WYJECHAC Z "OTTO" TO WEZ SOBIE:
1.KASE NA POWROT (BO TO ROZNIE BYWA),
2. JESLI MASZ PONIZEJ 23 ROKU ZYCIA TO WEZ SOBIE JESZCZE DUZO JEDZENIA BO CIEZKO BEDZI CI WYJSC NA PROSTA WIEM BO BYLAM,
3. DOBRA KSIAZKE ALBO MP3 BO DO PRACY CZASAMI DOJEZDZA SIE PO 2-3 GODZINY( TO ZALEZY ROWNIEZ OD KIEROWCY BO ZDAZA SIE ZE JAKOS TAK TRASY NIE ZNA I MOZE POKAZAC CI CALA HOLANDIE)
ACHA I NIE PODPISUJ UMOWY NA POL ROKU BO BEDZIESZ UZIEMIONY A ZERWANIE UMOWY KOSZTUJE 500E
CZASAMI MOZE SIE ZDAZYC ZE NIE BEDZIE DLA CIEBIE PRACY WIEC MASZ PRZYMUSOEW WOLNE (CZASEM 2-3 DNI W TYGODNIU) A TEGO NIKT CI NIE PLACI
ZYCZE POWODZENIA
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Inne