Wyjazdy z OTTO

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
[wpis usunięty]
Mam pytanko, bo t firma oferowała mi prace własnie w Holandii, i tak mi nagadali rarytasów ze podpisałem umowe w ten sam dzień co miałem wyjeżdzać, dokładnie to było tak ze, w tamtej firmie byłem o 11 podpisać umowe a już o 20 tego samego dnia miałem jechać hee, ale jak wróciłem do domu to dowiedziałem się ze ten wyjazd to jakieś naciąganie i po prostu nie stawiłem sie do wyjazdu.Dzwoniłem do ich biura około 15, i jak usłyszeli ze rezygnuje z wyjazdu to jakaś pani powiedziała tylko "co ty mnie obchodzisz" i odłożyła słuchawke ;/.Nie wiem co dalej zrobic, bo raczej trzeba umowe zakończyć, a personej jest chamski ze szok ;/
Po komentarze o OTTO zapraszam na www.oszukany.pl Nazbierało się już tego sporo.
witam! obecnie pracuje z chlopakiem w Holandi przez agencje Otto i powiem tak zdania wszystkich ludzi sa podzielone a zazwyczaj wypisuja bzdury ci ktorzy przyjezdzaja do holandi tylko po to zeby sie napic i nacpac a dla takich ludzi kazde piniadze beda male.agencja ogolnie nie jest zla jesli ktos trafi na dobrych menagerow a powiem ze z tym faktycznie jest ciezko ale np my trafilismy na dobra firme w ktorej pracujemy nie mowie o agencj. Duzo zalezy od firmy w ktorej bedziecie pracowac my pracujemy na orderpicku i tam stawka jest moim zdaniem dobra. moj chlopak ma 9.45 a ja na stawce wiekowej mam 21 lat mam 8.77 do tego dochodza jeszcze dodatki bo pracujemy systemem dwu znianowym. Jesli chodzi o warunki mieszkalne powiem ze nie ma luksusow ale nie kazdy musi sie na to zgadzac mozna wynajc swoje mieszkanie ale nikt nie przyjezdza mieszkac jak krol tylko zarobic a jak samemu sie zadba o mieszkanie to jest jak w domu. ciezko jest sie dogadac z menagerami z parku na ktorym sie mieszka niektorzy to maja cie w dupie jak sam o siebie nie zadbasz to oni tym bardziej palcem nie kiwna. ogolnie ta agencja to agencja rodzinna bo polka ktora jest zona wlasciciela a obecnie i ona jest szefowa zatrudnila cala swoja rodzine i kolezanki dlatego czesc menagerek to wredne s.... za przeproszeniem bo wiedza ze ich nie wyrzuci. Co do terminow wyplat i zgodnosci to duzo ludzi narzeka bo jak to bywa przy takiej liczebnosci pracownikow zdarzaja sie pomylki a pozniej trzeba czekac ze dwa miesiace zeby dostac spowrotem swoje pieniadze. ale tak jest w kazdych agencjach nie ma takiej agencji zeby wszystko gralo idealnie takze trzeba sie samemu pilnowac i nie odpuszczac jak cos nie pasuje z wyplaconymi godzinami. My ogolnie nie mamy problemow z wyplacalnoscia pieniedzy i zgadza nam sie wszystko takze idzie zarobic i to ladnie :) takze decyzja nalezy do was ja nie zrazam i nie zachecam do tej agencji.
Witam
Niedawno byłam u nich na rozmowie, ponieważ pani zapewniała że jak tylko wstawię się osobiście to są duże szanse na otrzymanie od nich pracy. Naginałam 300 km pobudka 4 rano aby na omówiona godzinę być....już samo wejście do biura mi się nie spodobało!.
Wymagają aby ludzie z daleka przyjeżdżali i zdawali śmieszne testy które zawierają około 200 pytań i nawet nie zapewniają dobrych warunków. Biuro było bez automatu do kawy, bez dostępu do WC, zero szacunku dla swoich przyszłych klientów. Jak tylko zauważyłam co się dzieje to się odechciało mi przez ta agencje jechać...mimo że test wypadł dobrze. Ludzie nie jedzcie przez ta agencje...już w Polsce co się dzieje!!!! a co dopiero w Holandii...pozdrawiam
Witam. Wczoraj podpisałam z nimi umowę (Otto Opole) po przeczytaniu wszystkich komentarzy, oczywiście zszokowana tym co się tu dowiedziałam, zadzwoniłam do ich biura w Opolu i powiedziałam, że rezygnuję z wyjazdu, a "miła" pani z biura zapytała mnie skąd taka nagła decyzja skoro wczoraj podpisałam umowę i już ją zrywam, wykręciłam się, że mam problem osobisty. "Miła" pani poinformowała mnie, że nie będę już mogła liczyć na to, że skontaktują się ze mną gdy będą mieli nowe oferty. Powiedziałam jej tylko do słuchawki, że z oszustami nikt zapewne nie chciałby pracować, na co ona odpowiedziała " do widzenia"
Hej, ja mam tylko małę pytanko. czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda test językowy w tej agencji ?
Cytat: Kasiaslu
Hej, ja mam tylko małę pytanko. czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda test językowy w tej agencji ?

Poczytaj co inni napisali w www.oszukany.pl o tej wspanialej firmie.
No wiem , czytałam . Ale chciałam sie dowiedzieć jak wygląda ten test językowy
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Inne