agencja wschodnia europa

Temat przeniesiony do archwium.
hej
czy jest ktos kto zna agencje pracy WSZCHONIA EUROPA z kutna, bo napisali do mnie wyslali dosc duzo ofert pracy i umowe zeby z nimi podpisac, ale nie wiem czy jest wiarygodna
WSCHODNIA EUROPA
A skąd jest ta agencja możesz mi dać namiary bo też poszukuję pracy za granicą- jaką pracę oferują. Możesz mi podać ich stronę internetową.

Dzięki.
Pozdro
stronki nie mam.podaj maila to ci wysle to co oni mi przysłali
[email]
czesc! mam ten sam problem! wlasnie przegladalam stronki z praca za granica na necie i zastanawiam sie czy ta firma jest wiarygodna! maja nawet ciekawe propozycje pracy! moze wiesz juz cos wiecej na temat tej firmy??
niestety nic wiecej nie wiem.wyslalam to co mi przyslali kolezance ktora jest w anglii i ona ma sie cos dowiedziec. teraz czekam na odpowiedz
Ludzie!!!

Opamietajcie sie!
Spojrzcie na link ponizej, przeczytajcie i nie korzystajcie z uslug tych biur

http://www.drivingedge.pl/aktualnosci.php

Powodzenia
firma jest nieuczciwa i pobiera oplaty wstepne.;nie korzystajcie jesli nie chcecie stracic pozdrawiam
Pol-Consulting", "Biuro Konsultingu Emigracyjnego" oraz "Wschodnia Europa" prowadzonych przez p. Pawła Oleszkiewicza z Kutna są nieuczciwe. Firmy te pod pozorem działalności konsultingowej próbują pobierać pieniądze od kandydatów szukających pracy .;prosze byc ostroznym.pozdrawiam
Paweł Oleszkiewicz to pijawka żerująca na ludzkim nieszczęściu.Każe sobie zapłacić za pośrednictwo(!!!!!!!) obecna jego stawka to 800-900zł bez komentarza,. ma sprawy sądowe.
Witam!

Pisze sprawie firmy europa wschodnia.Domyslam sie ze posiada pan jakies informacje odnosnie tej firmy.Zastanawiam sie nad wyjazdem za jej pośrednictwem.Jeśli ma pan jakies informacje bylbym wdzięczny.


Pozdrawiam
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną", głosi ostrzeżenie na większości internetowych forów.

- Są odważni w swoich opiniach, bo forum daje im poczucie anonimowości i bezkarności - uważa Ixtlilto, która moderuje forum "Gazety". - Niektórzy użytkownicy myślą tak: wejdę na forum, napiszę, co mi się podoba, bo i tak nikt mnie nie namierzy.

A wymiana zdań na internetowym forum może się skończyć w sali sądowej. Przekona się o tym pewien mieszkaniec Widzewa.
straszysz ludzi, buraku? uważaj na siebie, bo nieszczęścia chodzą po ludziach..
A ja powiem tak. Wróciłem z Anglii po roku, zaczynalem z Kutna z firmy Wschodnia Europa i jestem bardzo zadowolony. Jestem na urlopie płatnym i wracam do Anglii. A co tych wszystkich nie zadowolinych to: wescie sie do roboty, a nie chlejcie i cpajcie to moze ktos zacznie was traktowac powaznie.
hehe.. maniek, prokuratoe itp.. pod iloma nikami jeszczcze będziesz występował, OSZUŚCIE?
przeciez to juz bylo wiadome od okolo wrzesnia ze WSCHODNIA EUROPA to wielki przekręt! nie polecam... przereklamowali się na bezpłatnych portalach z ogloszeniami... mi tez cos przysylali rok temu, ale podziekowalam:)
skad jestes bo ja tez mam zamiar pojechac z ta firma jak sie zarabia i jak jestrnmoj mail : [email]
ludzie dlaczego tyle piszecie o tych agencjach, nie wiem czy to widzicie ale nawet jak 3/4 postow jest na nie odnosnie jakichkolwiek agencji to i tak zawsze ktos zapyta jakie sa namiary na jakas wejdzie sobie na ich stronke poczyta jak to jest wszystko ladnie i pieknie i bedzie miec gdzies wasze komentarze ktore w wiekszosci sa prawda, ciezko z nimi walczyc bo nawet jak sie o nich zle mowi to robi sie im reklame. takie pytanie jeszcze mam? dlaczego nie nauczycie sie chociaz troche jezyka i dopiero wyjedziecie? dalibyscie sobie rade sami naprawde...
SZCZEGÓŁY TUTAJ: http://www.oszukany.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=42
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków