Manchester- czerwiec 2006

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
16 czerwca(lub w terminie mało odległym od tego) planuję wyjechać do Manchesteru do pracy. Nie wiem jeszcze co będę robiła, ale wierzę, że coś znajdę :) Z mieszkaniem nie będę miała żadnego problemu, gdyż są tam już znajomi. Moim największym problemem jest znalezienie biletu lotniczego bezposrednio do MAN...obojetne mi to jest czy z Krakowa czy z Warszawy czy skąd... ważne żeby bilet nie kosztował mnie dużo kasy. Proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś bileciku na 16 czerwca... :/

Ps. Czy ktoś był w MAN?? proszę o kontakt na [gg]
Moge doradzic tez,ze mozesz szukac czegos taniego do Liverpoolu, wtedy do Manchesteru dostaniesz sie w 40 minut busem za 5 funtow w dwie strony(bilet wazny 40 dni),a autobus jezdzu co pol godziny. My lecimy z Katowic Whizzem. Z Krakowa sprawdz tez na jet2,bo w danej chwili sa chyba najtansi-pozdrawiam
Dziekuje za odpowiedz.rnKupilam bilet z Warszawy bezposrednio do Manchesteru z LOTu, 350 zł zapłaciłam już ze wszystkimi opłatami. Lecę 15 czerwca. Czy bylas juz wczesniej w Manchesterze? (ja lecę pierwszy raz i pierwszy raz będę pracowała) czy jest b. ciężko?Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa