Wyjazd do Anglii - pilne!

Temat przeniesiony do archwium.
Może znacie kogoś, kto chciałby pojechać do pracy do Anglii - jako trener koni wyścigowych? To nie musi być nikt, kto jeździ zawodowo - może macie znajomych, ktorzy by się na coś takiego pisali? Chętnie udzielę bliższych informacji, gdyby byli jacyś zainteresowani :-)
ok ale o co chodzi? ja nie jestem trenerką,ale umiem jezdzic i chetnie bym sie pobawila w cos takiego moj normalny adres [email]
a na jak dlugo trzeba jechac????i jakie sa ewentualnie oplaty??????trzeba miec jaKIES UMIEJETNOSCI Z TYM ZWIAZANE???czekam na odp.
Nooo... Przydałoby sie umieć jeżdzić i to dość dobrze (przynajmniej żeby się pewnie czuć w siodle), bo tego jeżdżenia trochę by było. Trzeba być osobą pełnoletnią. Poza tym wyjazd jest co najmniej na kilka miesięcy i najlepiej od razu :-) Placi sie za podróż, ktorą sobie trzeba zorganizować. Mieszkanie jest tam bez dodatkowych opłat.
mam 23 lata , instruktora jazdy konnej, od 10 lat jestem z konmi, skacze, wiem co nieco o chorobach koni , podjezdzam mlode koniki, jak mozesz daj znac na mojego emila dokladne inf, co z wiza i jakie koszty wchodza w [email]
czesc Jestem zainteresowany prosze o kontakt.
[email]
Witam serdecznie!





Reprezentuję angielską firmę telekomunikacyjną Mobell Communications Ltd z główną siedzibą w Hednesford w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuję i mieszkam na stałe.





Pomyślałam, że będziesz zaintersowany(a) naszym nowym produktem Great British SIM, który oferujemy w ramach naszej promocji ZA DARMO (jedyny koszt przesyłki to tylko 2 Funty)!

Karta ta pozwoli Tobie zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych, zapewni Tobie tanie połączenia w Wielkiej Brytanii oraz wykonywane do Polski oraz darmowe rozmowy przychodzące.



Jest to tak zwana karta \"post-paid\" angielskiej sieci O2, której zasięg obejmuje 99% populacji w 140 krajach.



Dlaczego karta GBSIM jest lepsza od karty \"pre-paid\"?



1) Karta \"pre-paid\" wraz z numerem telefonu kosztuje najmniej 10£. Naszą kartę oferujemy Tobie ZADARMO.

2) Płatność odbywa się kartami kredytowymi, debetowymi. Firma wystawia rachunki w momencie gdy zaczniesz korzystać z karty. Dzięki temu możesz kontrolować swoje bieżące wydatki.
3) Przesyłka karty w dowolne miejsce na całym świecie.

Dzięki temu kartę SIM wraz z numerem telefonu możesz przekazać swoim znajomym, zanim opuścisz jeszcze kraj.
4) Koszty wysłania smsów na całym świecie wynoszą TYLKO 15p (zobacz www.greatbritishsim.com/charges ).

Połączenia wykonywane w sieci O2 na terenie Wielkiej Brytanii kosztują 20p; a do innych sieci 30p.
5) Na życzenie klientów ustawiamy ZA DARMO GPRS!

6) Nie masz możliwości utraty połączenia w przypadku ważnego telefonu (nie tak jak w przypadku twojej karty pre-paid).
7) Nie musisz się martwić o doładywowanie konta.

8) Karta ta nigdy nie traci ona ważności, ma niekończoncy się limit.

9) Brak kontraktów, miesięcznych opłat.



Aby zamówić kartę proszę wejść na stronę internetową: www.greatbritishsimcard.com/free .

W razie jakichkolwiek problemów, pytań ze zrozumieniem tekstu służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie



Małgorzata Rojek
Witaj czy ta praca jest jeszcze aktualna???
Ja jezdze konno juz bardzo dlugo a trening w wyscigach to jest to co jest mi bardzo bliskie.Prosze o odpowiedz -pozdrawiam Ewa
Temat przeniesiony do archwium.