Uwaga, uwaga - praca w Irlandii Północnej

Temat przeniesiony do archwium.
Więc tak Drodzy Państwo: własnie dostałem sms od polskiego konsultanta znanej na całym świecie firmy Adecco, z ofertą pracy przy przetwórstwie drobiu w mieście Dugannon w Irlandii Północnej. Jako, że w ogóle mnie ta branża nie interesuje i nie wiem dlaczego on w ogóle do mnie trafił, nie mam żadnego interesu, żeby się tą wiadomością nie podzielić (choć w sumie tym bardziej nie mam interesu żadnego by się nią dzielić). Praca podobno rozpoczyna się 19 lipca. Numer telefonu na który należy dzwonić, czy pisać to [tel]; jest to oczywiście numer brytyjski, do tego komórka, więc cennik proszę sprawdzić sobie samemu. Można wysłać sms, można zadzwonić. Zakładam, że jest to numer wspomnianego Pana, więc bez problemów będzie się z nim można dogadać po polsku.

Mam nadzieję, ze ktoś w naprawde krytycznej sytuacji finansowej, z nożem na gardle skorzysta z tej oferty. Addeco to raczej poważna firma, nie jakieś polskie g***a, których nie będę z nazwy wymieniał. Żeby się o tym przekonać wystarczy choćby wejść na ich strony internetowe w Polsce, czy na świecie.

Uprzedzam, jak ktoś napisze, że jest chętny i poda maila, lub coś w tym rodzaju, potraktuję stekiem wyzwiesk ad personam :).
oj nie mogę się powstrzymać :)...
to ja jestem chętny, pracowity i tak mi dobrze z oczu patrzy, proszę pisać na:
[email]
Ojj i mnie swedza rece... chyba zaraz i ja sie skusze...
Napisz mi wszystko prosze jescze raz na mail [email]
Fajnie byloby gdybys tam zadzwonil i wszystko obgadal i dal znac... plizz!
i ja jestem chetny na wyjazd napisz cos wiecej na roshkow2tlen.pl
O takiej pracy zawsze marzyłem. Bądź tak dobry zadzwoń do nich, uzgdonij dla mnie dobre warunki pracy, załatw mieszkanie na miejscu (uwaga dosć tanie :)) kup mi bilet na wylot z Krakowa a ja odwdzięcze Ci się cukierkami...
Pawel... zapomniales podac maila...
jak mozesz i nadal aktualne to daj znac na [email] była bym bardzo wdzieczna!!!!
Temat przeniesiony do archwium.