DUblin Październik

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!!!
Wybieram się ze znajomymi w październiku do Irlandi ( Dubli) mój angielski jest na poziomie komunikatywnym. Czy jest ktos w stanie mi powiedzieć czy warto jechać w tym okresie i czy właśnie do Dublina. RZucam pracę mam juz kupiony bilet i dlatego proszę o jakies wskazówki.

Z góry dziekuje za jakąkolwiek odpowiedź! pozdrawiam:)
Pewnie w pazdz masz wieksze szanse niz latem, bo studenci wracaja na uczelnie. W Dublinie jest pelno Polakow, choc obecnie trudno znalezc miejsce gdzie nas nie ma, ale ciezko powiedziec jakie sa Twoje szanse- jezeli dobrze umiesz angielski, masz jakies doswiadczenie zawodowe to na pewno dasz sobie rade. Pozdrawiam
Hejka a ja chciałabym wiedzieć czy jedziesz już w zaklepane miejsce pracy czy w ciemno?? Też jestem zainteresowana pracą w kraju anglojęzycznym, ale nie mam znajomości, by gdzieś się wkręcić a sam w ciemno boję się jechać... Kurcze umiem perfekt angielski ale nia mam doświadczenia zawodowego żadnego!! Czy jest ktoś w stanie mi pomóc??!!!???? [email]
Właśnie jestem w takiej samej sutuacji:) tez kupilem juz bitet na 4 pazdz do Liverpool, lece w ciemno jeszcze nawet flat nie mam zalatwione. jak nic nie znajde do na irlandie udezam :) pozdro [gg]

« 

Praca za granicą