Den Haag praca przy kwiatach

Temat przeniesiony do archwium.
Heyka
Z tej strony Ania wlasnie jutro zaczynam prace przy kwiatach mam nadzieje ze bedzie dobrze ale tak naprawde nie wiem czego moge sie tam spodziewac jesli jest ktos kto juz tak pracowal to prosze niech cos napisze jak bylo co robil i czy to jest ciezka praca. Ja narazie tylko slyszlam ze nudna...

A tak to jeszcze mam pytanko czy jest ktos z Den haag bo szukam tu nowych znajomosci;)

pozdrawiam
Witam kiedy masz zamiar jechac gdyz moja siostra tez sie tam z kolezankami wybiera
hej ania,mieszkam w tilburg,szukam pracy,masz jakies namiary na ta [email]
i jak z ta praca przy kwiatach? bo tez sie tam wybieram w sobote
Witam,
jak ktos ma jakies namiary na dobre, sprawdzone oferty pracy w Anglii lub agencje pracy w Anglii lub w Polsce to bym prosila o kontakt NA MAILA!! (nie zaglądam na forum zbyt często):) Byłabym wdzięczna za info. Mój język angielski jest w miarę dobry i spokojnie komunikatywny!! Mam 26 lat, wyksztalcenie wyzsze, pracowałam juz kiedys w Anglii przez pol roku. Ewentualnie szukam kompanki do wyjazdu do Anglii, jestem w trakcie intensywnych poszukiwan pracy !! :) Praca najlepiej jako chambermaind, housekeeper, pracownik linii produkcyjnej, etc.Jestem gotowa do wyjazdu koniec czerwca/początek lipca! Jestem z woj. mazowieckiego. Pozdrawiam ciepło!! [email]
czesc jestes nadal w den haag? ja tez tu pracuje ale nie przy kwiatach wiec ci nic nie powiem ale mozna sie gdzies spotkac
Razem z koleżanka szukamy pracy na terenie całej Holandii .. Znacie może jakieś oferty ??
Proszę o email: [email]
Z góry dzięki
proponuje półncną Holandię, takie miejscowości jak Anna Pulowna, Den Helder, Juliana Doorp,Skagen nie pracowałam tam ale mieszkałam i znałam dużo polaków pracujących, przy kwiatach,większość sobie bardzo chwaliła pracę i zarobki.niemniej pamiętajcie ,w pracy tej macie do czynienia z wszelkimi trującymi związkami.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe