Praca w Pilznie

Temat przeniesiony do archwium.
Ja pracowałem w pilznie okolo tygodnia w Panasonicu ,miałem 60 koron na godzine.dobrze ze zostałem przeniesiony do Valeo a tam miałem 75 koron moja agentura była heroja.W Valeo pracowałem 3 miesiace w miesiacu sierpniu przepracowałem 274 godziny.Pracowalismy na 3 zmiany.Bardzo dobra firma,tylko ze szkoda ze agentura zabiera nam pieniazki i daje tzw ochłapy.Fakt Heroja jest jedna z najlepszych agentur.Tylko nie moge zrozumiec jednego dlaczego nie placa nam za urlopy.Ja zamierzam skierowac sprawe do sadu w tej sprawie.Na koniec powiem tak pracujac w czechach nie robiac nadgodzin po odliczeniu ubytowni,zaliczek zostaj tyle co zasiłek w polsce to jest nienormalne!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!!!!rnI trzymam kciuki!!!!!!!!rnJa też zamierzam to zrobic! Mam nadzieję, ze uda sie ruszyc tę sprawę...
zgadzam sie agentury zabieraja duzo kasy a my mamy ochlapy .Jezeli ktos wybiera sie do czech odradzam agenture SK EXPRES to banda złodzieji i oszustów!!!!!!!!!!!
czesc mam pytanie czy sk ekspres wyplaca pieniadze za przepracowane te 100godzin
cze wam tak te wszystkie agentury sa bze tak powiem a powiem to po czesku sa poprostu do piči
Czytajcie to szybko bo pewnie za chwile moja wypowiedź usuną. Nie wiem na jakiej podstawie chwalicie agenturę HEROJA. Zwykła, prymitywna agentura, nie wyróżniająca się niczym innym jak tylko okrutnym złodziejstwem. To jej wychodzi najlepiej. Za byle co zbieraja pokuty od tysiąca koron w góre. Poza tym ubytownie maja wcale nie najlepsze. a nawet jedne z gorszych. Na myśli mam tu ruinę w Starym Pilzeńcu. Kto był to wie. Co do personelu obsługującego pracowników tez mam dużo zastrzeżeń. Wiekszość ludzi pracuje tam na zasadzie kumpelskich znajomości. A dziewczyny, bez żadnego przygotowania wieczne nie obecne lub nie mające czasu świetnie się bawią w romansiki ze swoimi przełożonymi w HEROJI, nie mając zielonego pojęcia o wykonywanej pracy. Na głupie pytanie o zapłate za urlop zbywaja człowieka głupimi uśmieszkami jedna do drugiej. Oczywiście za nie wypłacony urlop wychodzimy wszyscy na sprawe sądową. Myśle że jakaś europejskiej kontrola pracy da im takie pokuty że się albo zawiną, albo ogarna raz na zawsze. Ogólnie agentury nie polecam jest tam jedna wielka spina. Dziękuje skończyłem.
ja pracuje e mlada boleslaw w skoda auto czechy jest przej...... warunki miesykalne krytyczne w agentuze ster kurewskie zlodzieje za kilka dni zmykam do innego kraju byle dalej od czech ludzie apeluje do was nie jedzcie do czech do pracy to sa gnoje oszukuja zmuszaja do nadgodzin mam tego dosc i na dodatek mieszkam w melinie tak to mozna nazwac nie tylko ja jak i reszta polakow tak nas tam traktuja jestesmy dla czechow pracownikami i ludzmi 2 kategorji oni nas nie nawidza a szkoda gadac jedzcie gdzie kolwiek indziej nie tylko tam bo sie rozczarujecie taka jest prawda
Hej, pozdrawiam! Czy ktos kto mieszka w Pilznie lub w okolicy mial by ochote na tandem jazykowy czesko-polski? Jestem z Pilzna i bardzo chetnie bym spotkal kogos z Polski!
Hej
Mam pytanie skoro mieszkasz w Pilźnie może znasz kogoś kto udziela korepetycji z języka czeskiego. Pisałeś na forum z rok temu ale mam nadzieję że mi odpiszesz bo mi zależy. Z góry dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa