Firma Premier Staffing kto wyjechal

Temat przeniesiony do archwium.
Kto wyjechal z ta firma bo ja probuje z nimi wyjechac i jakos podgorkie caly czas. Interesuje mnie stanowisko operatora sprzetu budowlanego mam doswiadczenie angielski tez sie dogaduje wszystko im pasuje ale maja cawsze jakis problem. Najpierw ze trzeba wziasc udzial w szkoleniu organizowanym przeznich. Teraz ze nie trzeba brac udzialu w szkoleniach i maja sie odezwac. Ogolnie to jakos slabo pracuja te panie w tym biurze
Witam , czy komuś udało się wyjechac do pracy w Glasgow z firmą Premier Staffing a moze ktoś uczestniczył w spotkaniu rekrutacyjnym w dniu 16.07.2007 jako opiekun\pielęgniarka. zależy mi na każdej wiadomości o tej firmie gdyż jestem w trakcie załatwiania wyjazdu do pracy za ich pośrednictwem ale wszyutsko bardzo się przedłuża i nikt nic nie wie co dalej . Więc jeśliu coś wiecie na temat tej firmy prosze napiszcie . pozdrawiam kinga
Witaj ja również brałam udział w spotkaniu rekrutacyjnym 16.07 i niestety wszelkie informacje możesz uzyskać tylko i wyłącznie w języku angielskim w biurze w Glasgow. Uprzedzam musisz uzbroić się w dużą cierpliwość
Odpowiedz odnosnie firmy premier staffing. Ja wyjezdzalam przez firme premier staffing sprawdzilam ja jest zarejestrowane w wykazie agencji www.kraz.praca.gov.pl i panie z firmy byly bardzo sympatyczne czesto kontaktowaly sie ze mna sprawdzily moj poziom angielskiego ale rzeczywistosc okazala sie inna jak juz dojechalam na miejsce okazalo sie zupelnie co innego co mi mowiono pracodawca nie dosc ze nas nie chcial zarejestrowac to jeszcze mialam problem z otrzymaniem naleznej gotowki pisalam o tym do agencji ale oni zostawili mnie sama z tym problemem. Musimy zdac sobie sprawe ze polskie agencje nie maja mozliwosci albo i tez nie chca sprawdzac naszych przyszlych pracodawcow i miejsc pracy bo to przeciez pracodawca placi im za nas a nie my wobec tego nie maja obowiazku troszczyc sie o nas. wyjezdzalam juz nie raz do pracy przez agencje i zawsze bylo to samo powiem szczerze ze raz wyjechalam na wlasna reke do niemiec i lepiej trafilam niz przez agencje. nie ma na to regoły zawsze ponosimy ryzyko jadac do pracy za granice.
>>>>>panie z firmy byly bardzo sympatyczne czesto kontaktowaly sie ze mna sprawdzily moj poziom angielskiego ale rzeczywistosc okazala sie inna jak juz dojechalam na miejsce okazalo sie zupelnie co innego co mi mowiono
Ale od kiedy, fakt, ze ktos jest sympatyczny do twarzy znaczy, ze on jest prawomowny - przeciez to nie moze byc brane jako rzetelnosc agencji. Ludzie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa