SZUKAMY CHĘTNYCH NA KRETĘ!!!/lipiec

Temat przeniesiony do archwium.
hej! jesteśmy dwoma studentkami z Poznania i szukamy ludzi, którzy wybierają się na Kretę na początku lipca:) Lecimy w ciemno, a razem będzie napewno łatwiej. Piszcie, plissss:) Z pracą nie powinno być problemów (w zeszłym roku byłyśmy na Cyprze, też w ciemno i naprawdę pracy było mnóstwo, bez żadnych pośredników ) , tylko z mieszkaniem tak z marszu mogą być kłopoty, dlatego jakby udało się zebrać jakąś grupkę to zawsze lepiej i taniej:). Piszcie... jak jesteście z Pozka to chętnie się spotkamy i obgadamy szczegóły. pozdr:):)
[email] basia_magus skype
piszcie :D
jestem z wawy i bede leciala w ciemno ok 8 lipca...prosze o jakies namiary zeby sie z wami skontaktowac...pozdrawiam.Marta
witajcie napisze cos o grecj bo w tym roku jak wolontariusz tam bylem.Obecnie z praca nie jest klopot chetnie przjmuja osoby w barze, opiekunki i do prac fizycznych,najgorsze sa upaly czlowiek dobija.,Pewni angielski umicie dobrze, morzecie poduczyc sie troche greckiego wymowa nie jest skoplikowana np Jasu kalajse ti tanis-czesc jak sie masz pisownia jest o wile trudnijsza,kiedzy lecicie
macie tam juz jakis pokoik zarezerwowany
jestem hetny zalezyw jaki terminie
oto moje [gg]
pozdrawiam
witaj jadwiga mozesz mi podac naswoj emala. nie zapisalem ani gg i emal
[email] chcem z toba porozmaiwac odpowiedz pilnie sprawie grecj
pozdrawiam
witaj co chcesz wiedziec o grecj tak bylem przeczytaj moja wczesniejsz wypowiedz, mogem tam pojechac ale na dzien dzisieszy nie wiem, mogem pomuc informacjach jezeli masz do mnie pytania pisz
[email]
czesc wszystkim, tez jestem zainteresowany pracą na cyprze, mój mail to [email]
hejka czy jeszcze poszukujecie chętnych do wyjazdu? jesli tak to dajcie znać dzieki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Business English