wszyscy to oszusci??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
To jest poprostu paranoja czytam dzisiaj przez caly dzien rozne fora i wszedzie znajduje informacje ze praktycznie kazda firma to oszust a ogranizowane przez nich wyjazdy to obozy pracy. Czy nie ma zadnej uczciwej firmie w polsce? organizujace wyjazdy do holandii czy anglii?
mam ten sam problem co ty ale wkoncu ryzykuje jutro jade do biura wopolu wypisac papiery do pracy choc tez czytałam rózne opinie na ich temat
szczerze to sie zastanawiam czy to nie jest konkurencja i czy to ona nie wypisuje takich rzeczy? bo to jest poprostu nie mozliwe czytalem o 40 firmach i wszedzie ze nie placa, ze nie ma tylu godzin, ze mieszka sie z karaluchami, ze ci groza.. no poprostu paranoja i tak o kazdej firmie
moze i nie wszystkie to oszusci ale wiekszosc na pewno.sama strasznie sie denerwowalam jak chcialam wyjechac ze na kazda firme jest napisane cos negatywnego i stwierdzilam ze zaryzykuje...i co? to nie bylo dobre.powiem ci tylko ze YOUR ALL-ROUND PARTNER B.V. firma Richarda Klimpa inaczej firma 'Richard' to jedno wielkie oszustwo mowia ze masz kntrakt po 2 tygodniach a nie masz go w ogole jestes uwiezion y w tej firmie i nie mozesz z niej odejsc.ja napisalam wypowiedzenie 4tyg.wczesniej a on i tak nie wyplacil kasy za 3tyg.i naklamal w ambasadzie ze jestesmy na kontrakcie chociaz podpisywalismy tylko regulamin.bylo nas pare osob.YOUR ALL-ROUND PARTNER TO OSZUSCI FIRMA MA BIURO W WATERINGEN-STRZEZCIE SIE TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!
teraz sama zalatwilam sobie prace na produkcji jestem zadowolona.jak na razie sa wyplacalni tylko problem z mieszkaniem.zycze powodzenia wszystkim i probujcie bo inaczej sie nie przekonacie.
YOUR ALL-ROUND PARTNER B.V. RADZE UWAZAC.NIGDY WIECEJ KONTAKTOW Z TA FIRMA I Z RYCHARDEM "WIEKI SZEF" JAK Z KOZIEJ DUPY TRĄBA!
Ja tez jestem załamana:( czytam i czytam o roznych firmach w calej Polsce juz od kilku miesiecy i z każda jest cos nie tak:(( nie wiem juz co robic. Pozatym wiekszosc firm sie zapiera ze nie pobiera oplat a potem sie okazuje ze trzeba wplacic kilkaset zl a nawet tysiac i wiecej...
>>ze nie pobiera oplat a potem sie okazuje ze trzeba wplacic kilkaset zl a nawet tysiac i wiecej
To tylko mnie swiadomi, ze nikt nie umie czytac po polsku. 'Nie pobieramy oplat' nie znaczy, ze nie trzeba zaplacic. Polskie slowa -'nic nie pobieramy' nigdy a nigdy nie znaczyly i nie beda znaczyc, ze 'nie chcemy'.
Nie pobierają opłat tylko haracz. I nie oszukują tylko inaczej interpretują umowy które z nimi podpisujecie. Nic dodać, nic ująć.

------------------------------------
www.oszukany.pl
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą