Cuckoo

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, to ja. Pawel z Cuckoo. Z firmy, ktora przede wszystkim zeruje na naciaganiu Polakow. Sorry, ja tez jestem Polakiem, ale wiecie jak to jest zagranica. Tu sie nie odda depozytu, tam sie nie odda..., a to sie spozni z oddaniem o jakies 5 miesiecy, albo powie sie, ze sie wyslalo czek, tylko poczta angielska zawalila... Zyc trzeba. Mam nadzieje, ze mnie rozumiecie... Nie jestem tu sam, mam brata na utrzymaniu... Mam jeszcze troche innych klopotow, ale o tym pewnie innym razem. W kazdym razie polecam firme Cuckoo. To jest jedyna firma, ktora zalatwi Wam mieszkanie nieomal gratis, bo co to jest jedyne 60 fuli za miesiac w pokoju 2x2,5m. A to ze czasem mieszka w malym domku 7-8, czasem 10 obcych sobie osob, to przeciez jeszcze nic takiego strasznego. Dawniej ludzie gorzej mieszkali i dobrze bylo. No wiec mysle, ze ciagle moge liczyc na wasza przychylnosc. Polecam sie bardzo goraco wszystkim moim rodakom. Pozdrawiam
Pawelku,
Wiem, jak ciezko jest na obczyznie - 100 razy ciezej jak w Polsce. Napewno uda Ci sie kogos 'zlowic' bo przeciez kazdy zrozumie twoja situacje i bedzie chcial Ci w jakikolwiek sposob pomoc.
no sama nazwa mowi wiele KUKU.
No co prawda, to prawda. Nie wiem czy to jakas Wielkanocna skrucha, prosba o przebaczenie, zrozumienie, czy cusik. Przebacz mu Boze, bo (nie) wie co czyni...
Pozdro z Worcester!!! Pamietamy!!!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie