agencje pracy w Luton

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka,
czy moglby mi ktos podac rzetelna i sprawdzona agencje pracy w Luton? bylabym wdzieczna. napiszcie tez swoje doswiadczenia z owa agencja prosze
Ania
Strzez sie agencjii takicha jak Staff box , PMP SA najgorsze w luton chyba ze chcesz zarobic 150 na tydzien i miec slaba robote ja bym Ci polecil hmyyy i tu jest problem bo moge wymienic 10-15 agencjiiw luton i okolicach ale tam nie ma pracy albo jest slaba i za dojazd do pracy pobieraja 5-6 funtow za dzien w centrum luton niedaleko siebie jest .Advance,response,qest,adeco,brook street,people&people,pmp,staff box, 2m recruitment ,staff247,templine,w dunstable jest tez kilka w prawie kazdej pracuje polak albo polka pewnie niewiele ci pomoglem jak cos chcesz konkretnie to napisz postaram Ci sie pomoc jestem tu 3 lata i znam luton wiem gdzie chodzic szukac pracy sam jej szukalem niedawno i moja dziewczyna rowniez pozdrawiam Lukasz.
niedlugo bo za ponad tydzien wybieram sie tam z chlopakiem. jestem studentka i juz teraz musimy pomyslec o pracy a i o zakwaterowaniu. nie wiesz o zadbych wolnych pokojach? dwojka dosc blisko centrum zeby byla i miejsce na auto.
a co do pracy to szukam na roznych str ale przez neta to nie to samo co na zywo. szukam i szukam. dostaje propozycje ale wiadomo ze zanim tam dotre to inn osoba ma juz to miejsce. szukam tez dla chlopaka cokolwiek. moze byc w fabryce czy na myjce samochodowej. ma tez certifikat na wozki widlowe ale juz wczesniej (mieszkalismy kolo cheltenham) mowili nam ze polskich nie respektuja no ale moze ktos by szukal.

jak bys cos wiedzial o mieszknaiu czy pracy to pisz.
wiem ze oczekuje duzej pomocy ale czasem obcy lepiej doradzi niz rodzina.
serdecznie pozdrawiam
namiaru nie mam bo nie spisuje wszystkich numerow na pokoje ze sklepow ale ogloszen jest bardzo duzo na polskim sklepie na dalow ale wiecej jest na polskim sklepie kolo sainsburego i lidla!!!ogolnie z mieszkaniem nie ma problemu mysle ze za kilka dni nie bedzie tymbardziej poniewaz studenci wyjezdzaja a jezeli chodzi o prace to w gazetach typu ,,herald post'' ,,sunday'' ,,luton news'' jest duzo ogloszen teraz o prace widzialem nawet ogloszenia po polsku moge wam jeszcze podac stronke www.wluton.net moze tu cos znajdziecie .aha i jeszcze kolo PC WORLDA jest bardzo dobrze zaopatrzony polski sklep i tam mozecie rowniez znalezc ogloszenia o pokoje!!!jak bys miala jeszcze jakies pytania prosze na email [email] jak juz bedziecie tutaj w anglii moge wam podac numer tel jakbyscie mieli pytania moge pomoc .Ale nie chcialbym bym sie bardzo angazowac zebyscie nie pomysleli ze jestem jakims oszustem i biore pianidze za co kolwiek bo i tak ludzie robia pozdrawiam .Brylant
Hej Brylant,

jestem w Luton 2 tygodnie, szukam na razie pracy w biurze, mam doswiadczenie we wspolpracy z korporacjami w Polsce, ale tutaj wszystkie agenjce mowia,ze nie mam doswiadczenia w UK. Czy radzilbys mi dalej szukac czy wziasc cokolwiek, zbliza sie czerwiec wiec przyjada studenci i wtedy juz ie bedzie zadnej pracy, dzieki za odpowiedz, moze masz jakies rady dla mnie odnosnie suzkania pracy w Luton i ch dzieki pozdrawiam serdecznie.
Karolka2410.
szukam pracy jaka agencje polecicie?
pracowałem przez PMP ale to jedno wielkie gówno przychodzisz pod agencje aby busem jechac do pracy a oni ci mowia ze dzisiaj wolne masakra
podnosze temat
tak sie wydarzylo, ze tez bede mieszkac w luton za mniej wiecej tydzien, chcialabym juz porozsylac cv, ale nie wiem gdzie? mam dwuletnie doswiadczenie w pracy w uk. ktos mi moze zaproponowac jakies agencje moze? glownie jestem zainteresowana praca w sklepie, bo takie mam doswiadczenie. sa takie agencje? a moze sa jakies fabryki w luton?
wdzieczna bede za jakies namiary, nie chodzi mi tu o znalezienie pracy, tylko o sposob jej szukania.
na stronach jobcenterplus nic dla siebie nie znalazlam, aplikowalam na lotnisko tez, ale tam wymagaja piecioletniego udokementowanego doswiadczenia w uk, ja takiego nie mam. nie wiem co mam robic.
witam szukam pracy na terenie wielkiej Brytanii w fabryce od czerwca 2011roku gdzie mam szukać czy poprzez polskie agencje czy tez juz na miejscu prosze o pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia