Work uk -interview z managerem, ktos moze pomóc?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, wybieram sie do Anglii na program workuk. Przed chwilka dostalam telefon z biura, ze popołudniu zdzwoni do mnie manager z jednego hotelu na interview. Chce sprawdzic moj angielski....Problem w tym, ze nie rozmawialam nigdy z rodowitym anglikiem, troche sie boje, ze nie zrozumiem....ale mam pytanie o co moze mnie pytac? czy ktos przechodzil takia rozmowe? zaraz jeszcze zadzwonie do biura sie wypytac, ale pomyslalam sobie, ze moze ktos ma takie doswiadczenia. moja znajoma wyjechala latem na program, pracuje w hotelu w szkocji. pisala mi, ze sporo czasu zajelo jej zanim zaczela tych ludzi rozumiec (pol roku minelo!)....ona szczesliwie nie miala interview....
dziekuje i pozdarwiam
napewno zada takie same pytania jak kazdy inny:
Napewno po ang - ile masz lat, jakie doswiadczenie w tej pracy, gdzie wczesniej pracowalas i co dokladnie robilas, kiedy mozesz przyjechac itp
Masz troche czasu - przygotuj sobie slowa, ktore moga ci sie przydac...o pracy, o doswiadczeniu...
Jak cos nie zrozumiesz to mozna tak: przepraszam nie doslyszalam, linia nie jest za wyrazna albo co wlasciwie masz na mysli - tylko to po ang.
Zrozum, ze naprawde trzeba dac wrazenia milej, wesolej kobiety, dla ktorej
zadna praca nie bedzie ponizajaca.

« 

Praca za granicą

 »

Studia językowe