for SOCIAL WORKERS!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
JESLI KTOS Z WAS JEST WYKSZTALCONYM PRACOWNIKIEM SOCJALNYM ,MOWI PO ANGIELSKU I JEST ZAINTERESOWANY LEGALNA PRACA (ZA DOBRA KASE) W GB...MOZE SIE SKONTAKTOWAC ZE MNA.NIE PODAJE TU SWEGO ADRESU E-MAIL BO RAZ TO ZROBILAM I JUZ ZALUJE:)...WIEC PROSZE O WPISY NA FORUM I EWENTUALNY DALSZY KONTAKT E-MAIL.
Hej! Czy to jeszcze aktualne? Skończyłam socjologię, specjalizacja praca socjalna. Jestem po stażu w Ośrodku Pomocy. Obecnie jestem na V roku (uzupełniające magisterskie). Angielski znam komunikatywnie. Pozdrawiam.
Cześć chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o możliwości pracy w gb, w przyszłym roku kończę studium policealne w tym kierunku , a jeżeli chodzi o angielski to jestem na poziomie fc.
Hej:)nie wiem czy to jeszcze aktualne ale jestem po licencjacie z pracy socjalnej i po roku mieszkania w stanach.dzieki z gory za odpowiedz
hey, ukonczyłam socjologie o spec. praca socjalna, posiadam 6 letnia praktyke w zawodzie, ponadto na poziomie srednim znam j. angielskim. Jestem zainteresowana praca za granica, prosze o infromacje.
Witam!
Niw wiem czy to jeszcze jest aktualne! Jestem po policealnym studium Pracownik socjalny w Krakowie, oprocz tego ukonczylam staz w przedszkolu. Od poltora roku mieszkam w londynie i pracuje jako niania:) Z gory zaznaczam ze nie interesuje mnie praca w Domach opieki. czekam na kontakt!! pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.