znów ta medyczna specjalizacja.. do Pana MG :)

Temat przeniesiony do archwium.
W tamtym poście pisałam właśnie.. że mnie najbardziej interesowałaby specjalizacja medyczna... ale w tej chwili, o ile mi wiadomo, takowej nie ma :( pytał mnie Pan jak już teraz przygotowuję się do tego. Właściwie ciężko mi się tak przygotowywać jeśli nie wiem czy takie coś w ogóle będzie... w każdym razie, medycyna interesowała mnie zawsze, lubię czytać różne artukuły, gazety, szukać w internecie różnych rzeczy... nie byłoby to dla mjnie problemem zakupić książkę o takiej tematyce i ją przeczytać.. bo mnie to po prostu interesuje :) ekonomii na pewno bym nie wybrała... nie chcę się męczyć później, bo to jest dziedzina która nie przemawia do mnie kompletnie. a medycyna to jest coś, co pomogłoby mi się rozwijać :) i to nie tylko językowo...
jest możliwość stworzenia takiej specjalizacji na Katedrze?
pozdrawiam ciepło ;)
Ależ będą zajęcia z tłumaczenia tekstów medycznych, w ramach specjalizacji naukowo-technicznej.
Sam je będę prowadził :-)
a to bardzo miło ;) :) :) :)
A mogłabym się dowiedzieć jakie inne tłumaczenia z tego zakresu- tematyki naukowo-technicznej będą? oprócz tekstów medycznych?
To będzie dopiero na IV roku i jeszcze się tym nie zajmujemy, ale pewnie będzie informatyka, dalej nie wiem. Na III roku są: tłumaczenia techniczne i język nauki.
Ajajaj :)
A co jeśli ja chcę tylko specjalizację medyczną a nie informatyczną czy jakąś inną bardzo ścisłą ?
Np jeśli najbardziej by mnie satysfakcjonowała medyczna i prawnicza ? :)
Jest taka możliwość ?
Pozdrawiam :)
Np jeśli najbardziej by mnie satysfakcjonowała medyczna i prawnicza ?
>:)
>Jest taka mozliwosc?

Tak, bedzie mozna sobie wybrac tyle roznych zajec z tlumaczenia tygodniowo, ile jest w programie.
No to super :)
Ślicznie dziękuję :)
Temat przeniesiony do archwium.