Supply Teacher in KS1 & KS2

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie drodzy forumowicze,

Nie znalazłam nigdzie tego wątku, więc założyłam ten.
Staram się podjąć pracę jako supply teacher w East Midlands - zrobiłam tu magistra - nauczanie ang., mam QTS i obecnie rejestruję się z GTC i czekam na CRB check.

Zanim dostane te wszystkie dokumenty chciałabym jednak się odpowiednio przygotować - robię plany lekcji, ćwiczenia lub po prosty je ściągam z netu bo jest ich mnóstwo:)

Nie mam jednak doświadczenia w uczeniu w Anglii. Może ktoś z Was się orientuje jak tutaj wygląda supply teaching? Nie chce mojej agencji zadawać wielu pytań bo nie wygląda to profesjonalnie, a strony www które odwiedzam skupiają się raczej na poszczególnych problemach. Mnie interesuje jak taki dzień wygląda z punktu widzenia nauczyciela. I czy supply teacher ma po prostu zająć klasę przez godzinę, robiąc przeróżne ćwiczenia interaktywne według uznania, czy może tylko Literacy? Czy w klasie jest jeszcze ktoś z dorosłych poza nauczycielem, ktoś kto obserwuje? Czasem chyba są teaching assistants itp, tak?

Z tego co wiem, czasem szkoła daje materiały, ale przeważnie jednak nie, więc trzeba być przygotowanym.

Będę wdzięczna za wasze wpisy,
AM

P.S. Znalazłam forum POLSCY NAUCZYCIELE W ANGLII ale jest ono zamknięte - mimo że się zarejestrowałam i wysłałam "Notkę o sobie" do założyciela forum, nadal mogę tylko czytać kilka pierwszych wątków, które akurat nie dotyczą tego tematu:-(

P.S.2. Jestem zaznajomiona z www.tes.co.uk/forums, www.supply.forumup.org itp ale chodzi mi o doświadczenia polskich nauczycieli.