Work & Travel - z jakiego biura?

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67
polecam BTC naprawde solidna firma, mialam dobra prace i wszystkie dokumenty na czas
hej mam prosbe mozesz wyslac mi adres biura z ktorego jechales do Grecji?
[email]
Nie jedz z FOSTERA to najgorsza firma jaka tylko znam.Pojechalem z nia w zeszle wakacje i stracilem pieniadze i nerwy!Nie dostalem pracy ktora oni mieli niby mi znalezc a potem bez sociala w miejscowosci gdzie bylo mnostwo studentow i to oczywiscie nie tylko z Polski nie moglem znalesc pracy.A jak juz ja dostalem to tylko udalo mi sie odrobic kase ktora wydalem na program work&travel z fosterem!W takiej systuacji jak ja bylo kilkanascie osob z fostera!umowa jest genialnie skonsturowana wiec nie ma z czym isc do sądu!
Przestrzegam wszystkich przed firmą Face The World sa TRAGICZNI!!! Ich atutem jest to, że nie jest drogo ale tez nie najtaniej ale to wszystko co mozna o nich powiedziec dobrago. Uczestnik jest ignorowany od samego poczatku, o niczym nie informują, nie odpisuja na maile. Ja złożylam dokumenty w lutym albo marcu a w ambasadzie byłam dopiero wczoraj, tydzien przed planowanym wylotem. Sa niezorganizowani i nie maja pojecia co robią. Szczerze odradzam
A byl ktos moze z Columbus Club ?? Zamierzam z nimi jechac za rok. Jesli cos wiecie to piszcie.
hi mogłabym sie czegos wiecej dowiedziec na temat wyjaZDU DO usa, JAK ZAŁATWIAC ROBOTE GDZIE JEJ WOGÓLE SZUKAC I Z JAKIEGO BIURA SKORZYSTAC, BEDE WDZIECZNA
witam
jak czytam te wszystkie opisy to jestem pod wrazeniem moze dlatego ze jestem nowiciuszem i bardzo chce wyjechac z worka w nast wakacje, ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac, baaa... nawet do jakiego biura sie zwrócic, dlatego prosze o pomoc, jak nie wy to juz niekt.
[email]
chcial bym sie dowiedziec o tej drukarni cos wiecej moj adres [email]
Ja bylem w 2004 z Columbus Club /North Carolina wszystko odbylo sie bez wiekszych problemów/ JEzeli chodzi o pracy warto sobie czegos szukac na wlasna reke zeby chocby sobie wyrobic nowe znajomosci
hej TYLKO NIE ATAS!! to najwieksze bagno w jakie mozesz sie wpakowac!!! ostrzegam przed ATASEM!!!!

ATAS ODRADZAM!!
Hmm ja bylem w tym roku z nimi i wszystko bylo ok - co prawda z wlasna praca ale 2 lata temu tez z nimi bylem z ich oferta w VB i bylo spoko. Spotkalem tez mase osob tam od nich ktore byly zadowolone (zreszta polecono mi ich). Co prawda tez mialem problem ze socialem... Ale w sumie moze kazdy ma jakiegos niezadowolonego klienta... Szkoda ze to juz ostatni raz :(... moze na nowe studia sie zapisze :)
widac odrazu ze ten tekst pisala osoba z biura ACP!! jeden post.. i nic wiecej jesli chodzi o ACP to odradzam oszukuja nakazdym kroku pilnija z wplatami zeby byly wplacone jak najszybciej!!zeby obrocic z pienidzmi!! mielismy jechac do QG aale nie pojechalismy bo wyjzad od polowy Lipca!! ponoc to raz a 2 ze zapozno sie zapisalismy choc pan H. zapisal nas na liste i bylismy ok 30 miejsca na 250 iles osob!! przycinaja na bilecie jak sie da!! a jesli chcesz kupic samemu bilet to musisz przekazac 600 zl zaliczki za bilet na rzecz programu!! wogole brak kultury pana Adama F........ w stosunku do klienta!! odradza pod kazdym pozorem nawet jak dadza najnizsza cene programu na rynku to i tak dowala na bilecie albo co najlepsze na oplacie za wize!! wedlug ambasady jest to rownowarotsc 100USD!! a wedlug nich 150 usd!! scinaja pieniadze na czym tylko sie da!! wracajac do sprawy mojego wyjazdu przepisalismy sie na opcje z wlasnym pracodawca i roznicy z programowej z 675 na 545 nam nie zwrocili!! mimo ze onie sie niewywiazali z uwowy o QG!! chamy prostaki ktore tylko kase chca sciagnac!! obiecuja i nic wiecej !!!!!!!!!!!!!!niech nikt odnich nie jedzie!!!!bo sie rozczaruje!!
POlecam biuro YTP (YOUTH TRAVEL POLSKA) wszystko elegancko zalatwione i zgodnie z umowa...Nie polecam za to FTW (face the world) Makabra totalna porazka jak dla mnie
POlecam biuro YOUTH TRAVEL POLSKA wszystko zalatwili zgodnie z umowa...nie polesam na maxa FTW (FACE THE WORLD) traga na maxa totalnme nieporozumienie
wiecie coś o Studentpoint, proszę o opinie bo chce z nimi jechać??????????
tez bym prosila o opinie o studentpoint.wybieram sie koncem czerwca 2006 do usa, jestem na etapie wybierania firmy...nie mam zadnego doswiadczenia, troszke sie w tym gubie... jesli znajdzie sie ktos kto moze pomoc w doborze biura prosze o kontakt [gg]
nie polecam nikomu YTP!

prezez twierdzi, że różnica między tym biurem a innymi jest taka, jak trabant i mercedes! racja - ale chodzi tylko o cene! sa jednymi z najdroższych, ja się na nich przejechałam i to na pewno nie mercedesem. jeśli ktoś jest ciekaw, mogę napisać więcej.
Macie rację co do YTP. Nie narzekam na obsługę i pracę.
Ale to chyba najdroższe z biur.

Za to BTC mogę polecić z czystym sumieniem. W tym roku leciałam od nich. Pracowałam w kasynie i zarobiłam kuuupę kasy. :)
a czy ktos z Was wyjezdzal z biurem Lingwista?bo ja chyba sie zdecyduje na nich...ceny maja przyzwoite i wydaja sie ok
hej a może powiesz cos więcej o tej grecji???
UWAGA!rnChce ostrzec wszystkie osoby planujace wyjazd na work&travel z YTP! Trzymajcie sie od nich z daleka! Juz nigdy z nimi nie pojade!rnSkorzystalam z ich uslug w 2005 roku i bardzo tego zaluje. Zapisalam sie tylko dlatego, ze Pani z biura obiecala tani bilet (najwyze 2500) jezeli polece na poczatku czerwca. Wiec podpisalam umowe, termin ustalilam na poczatek czerwca, a gdy dowiedzialam sie ile mam placic to malo mnie piorun nie strzelil! 3000 zl ! Tego roku biuro YTP mialo najdrozsze bilety ze wszystkich biur! Ludzie wchodzili i wychodzili zalamani. Nic nie mogli zrobic, podobnie jak ja z reszta. Przeszlam sie pare ulic dalej zeby ochlonac, trafilam na inne biuro sprzedajace bilety. Poszlam, bo bylam ciekawa ile oni biora. Pytam, ile bilet do usa, podalam ten sam dzien. Pani mi odpowiedziala i mnie zatkalo. 1800 !!! Uwierzycie? Bo ja nie moglam. Pytam, ale czy to w dolarach? Nie, w zlotowkach uslyszalam. I w dodatku ze wszystkimi oplatami. Wracam do YTP juz wkur... na maxa i jeszcze raz pytam, dlaczego tak drogo. Bo paliwo zdrozalo, trzeba jeszcze doliczyc oplaty lotniskowe. No malo mnie szlag nie trafil!!! Czyli wychodzi na to, ze ok 1000 zl od kazdego biletu inkasuje szanowny Pan Prezes. W Stanach rozmawialam z wieloma niezadowolonymi osobami. Wszyscy ktorzy byli z YTP byli niezadowoleni. Nie wierzcie w ich reklamy typu "najlepsze ceny", "sprawdzony program" i w te opinie uczestnikow na ich stronach. To moim zdaniem najgorsza firma, naciagajaca studentow. Nie wiem jak w tym roku bedzie, ale szanowny Pan Prezes chyba wytrzezwial i zezwolil na samodzielny zakup biletow.rnNapewno wszyscy studenci ktorzy dali sie naciagnac dostali teraz "bardzo atrakcyjna" oferte. Otoz wlasciciel zaoferowal wszystkim uczestnikom z 2005 roku ponowne uczestnictwo po obnizonej cenie, oczywiscie z mozliwoscia samodzielnego zakupu biletu. Wszystko w jak najwiekszej tajemnicy zeby nas jakos zadowolic. Chodzi oczywiscie o to zeby zamknac nam usta, zebysmy nie robili szumu wokol tej naciagajacej firmy. Szkoda tylko ze prezes nie pomyslal o tym wczesniej. Troche za pozno sie obudzil. Ja juz sie nie nabiore i mam nadzieje ze Wy rowniez nie. Nalezaloby zrobic jakac rewolke na ten temat, zebrac sie w porzadna grupe i powiedziec co sie o tym mysli. Zapraszam wszystkich! Pokazmy im ze z nami nie tak latwo i nie odpuscimy (na co oni z pewnoscia licza)!!!rnSzczerze odradzam korzystania z uslug biura YTP. I setki niezadowolonych osob pewnie tez...rnAcha, biuro oferuje darmowa pomoc w odzyskaniu podatku. Wlos mi sie na glowie jerzy jak chce sie do tego zabrac. Zaden zwykly smiertelnik nie jest w stanie zrobic tego sam. Instrukcja w jezyku angielskim zawiera 35 stron !!! I trzeba samemu sobie radzic korzystajac z tej instrukcji. Oni gow... pomagaja.rnAz sie zdenerwowalam .rnrnP.S.rnA wszystkie dobre komentarze pochodza od pracownikow biura ytp. No trzeba sie przeciez jakos ratowac..
ja tez byłam z btc i nie polecem niestety, trafiłam na straszna prace, kantowali na kase, wykorzystywali a btc wcale to nie interesowalo. po miesiacu zerwałam kontrakt z btc i ciee (co bylo baaardzo trudne do zrealizowania), wyjechałam z zadupia na jakim wyladowałam i przeniosłam sie do NYC. no i tutaj zuopełnie inaczej potoczyla sie historia gdy sama zaczełam sobie wszystko organizowac. znalazłam prace,mieszkanie no i teraz mam mnostwo zajebistych wspomnien.... polecam wiec samodzielne poszukiwanie pracy, tylko tak da sie cos zarobic...rnpowodzeniaale do us sie jak narazie nie wybieram
Juz trzeci raz uczestnicze w programie W&T w tym czasie skorzystalem z uslug dwoch agencji.Pierwsza to Guliwer Exchanges ktora bardzo chwale i polecam a najbardziej oddzial tej agencji w Poznaniu obsluga w pelni profesjonalna i dbaja o kazdego klienta nie trzeba sie o nic upominac sami szybko daja informacje o postepie w realizacji formalnosci nie polecam jednak wybierania uslug amerykanskiej agencji APEX ktora dziala dosc wolno przez co czas wydania wizy jest pozny.Jesli chodzi o koszty jakie nalezy poniesc w Guliwerze to sa one calkiem przyzwoite.Druga agencje z ktorej uslug korzystalem to BTC.Agencja jest podobno najwieksza w kraju i obsluguje najwieksza ilosc studentow co nie oznacza ze jest tania osobiscie znam tansze to co ja wyroznia to to ze jako prawdopodonie jedyni maja kontrakty z kasynami w Atlantic City.Jesli chodzi o obluge to szczerze mowiac mogli by bardziej dbac o klienta gdyz za pieniadze ktora sobie zycza za swoje uslugi obsluga powinna byc bardziej profesjonalna przyklad: aby zakfalikowac sie do programu nalezy przejsc miedzy innymi rozmowe w jezyku angielskim jesli zapisujecie sie korespondencyjnie to wy musicie zadzwonic do agencji w celu odbycia rozmowy.Wiec za co płacimy agencji???Duzym plusem dla agencji BTC jest to ze wize dostajemy juz wiele tygodni przed wyjazdem w okolicach kwietnia w czasie gdy nie ma kolejek do ambasady i wizyta w ambasadzie w sumie trwa okolo 30 minut to bardzo krotko.Czas na bilet lotniczy.Wiele agencji zezwala na zakup bilety na wlasny koszt BTC tego nie umozliwia niestety nic zreszta dziwnego skoro zarabiaja dosc dobra pieniadze na biletach mimo ze deklaruja ze maja najtansze bilety ze specjalnymi upustami dla studentow.Mimo tych upustow bilety sa dosc drogie wrecz bardzo drogie gdyz BTC kozysta z uslug najgorszej i najdrozszej lini lotniczej AlItalia a oto przykladowe ceny biletow w okresie konca maja Lufthansa = 601$ ,United airlines = 562 $ ,Austrian airlines = 600$, AlItalia = 717$ takie ceny biletow sa na stronie www.trawelocity .com jak widzimy roznica spora wiec pytanie brzmi czy BTC ma najtansze bilety i czy dba aby studenci tanie bilety mieli??To tyle moich opini i wrazen dotyczacych moich doswiadczen zwiazanych z programem W&T zanim wybierzecie agencje popytajcie i dowiedzcie sie co ile kosztuje i co mozecie a czego nie.pozdrawiam
nie wiem jakie masz doswiadczenia ale ja oceniam ACP jak najbardziej na plus a co do chamskiej obslugi to szczerze mowiac to zalezy od biura ja w gliwicach skladalam papiery no i luźno pelny serwis na kazde nawet najglupsze pytanie od razu odpowiedz a oplaty wizowej placilam 100$ no izaliczki na bilet nie wiem skad u ciebie takie kwoty pozdrawiam ps praca w drukarni w tym roku(i w zeszlym) jest od 1 lipca wiec cos mi nie pasuje trafilas chyba nanieuczciwego pracownika biura
YTP.pl - nie polecam!!! Bilety za 3800zł do LA na west coast... cena rynkowa takiego biletu to 2500zł... kantuja niemozliwie ale sa baaardzo mili ;] Szczególnie ich prezes - Pan Michał Kołtyś... po 3 mailu ode mnie odpisał mi, ze "nie jest w stanie uszczesliwic mnie na siłe"... i dał do zrozumieniam, ze jest bardzo zajety innymi swoimi sparami i i tak mi juz duzo czasu poswiecił... no tak.. .zarobił na mnie i mojej lasce 2600zł :/ Jeszcze im sprawe postawie w sądzie :/
wiem ze sa skladane pozwy przeciwko YTP to jest najgorsze biuro.obiecuja kokosy a tak naprawde kantuja jak moga.naglasniajcie sprawe w mediach.ja juz tak zrobilem.warto z nimi walczyc.pozdro
UWAGA!NIE JEDZCIE Z YTP!!!rnOstrzegam wszystkich ktorzy chcieliby wybrac sie z tym popapranym biurem.To co wyrabiaja w tym roku z biletami przechodzi wszelkie pojecie.Zaproponowano mi bilet do chicago za 3930!!!jego wartosc to 3000.Firma przycina srednio na kazdym bilecie 1000 zl, co jest niezgodne z umowa, ani z polskim prawem,jest to nieuzasadnione bogacenie sie.moja sprawa zajmuja sie juz odpowiedni prawnicy i rzecznik praw konsumenta.sprawa jest powazna,w calej polsce zostalo oszuklanych cala masa osob.Ytp siedzi teraz tak cichutko, ze nie jest nawet w stanie przeslac szczegolow lotu,nie marzac juz o jakichkolwiek odpowiedziach z ich strony.wszyscy ktorzy macie podobna sytuacje, piszcie,sprawe trzeba naglosnic i nie pozwolic im oszukac wiekszej ilosci osob![gg] . nie damy sie!!!
Zgadzam się z przedmówcą !! zdecydowanie odradzam YTP !! Zupełnie niekompetentni ludzie, oszukują klientów, patrzą tylko na swój zysk !! na początku poinformowano mnie, iż za całość zapłacę ok 6000zł, tymczasem już zapłaciłem te 6000 a nie mam zapłaconego biletu !! w dodatku niedługo mam zapłacić za bilet, a biuro nie potrafi powiedziec mi ile on będzie kosztował (choć rezerwacja jest już podobno od 2 miesięcy)... mógłbym jeszcze wiele narzekać, ale szkoda klawiatury... STANOWCZO ODRADZAM !!!
Czesc, widze, że z Torunia jesteś, podaj jakiś kontakt do siebie, to chętnie wesprzemy Ciebie w sądzie, bo mamy ten sam problem... im nas będzie więcej tym lepiej !!
OO, widac szanowny pan koltys pofatygowal sie. A moze inny pracownik naciagaczy z biura ytp?? to dziwne bo widzialam juz identyczna wypowiedz kropka w kropke. koltys wkoncu sie obudzil i probuja ratowac swoje ytp. Wszedzie gdzie sa negatywne opinie kopiuje i wkleja ten sam kometarz. odradzam to biuro stanowczo!!!! Wszystkie negatywne opinie sa tu https://www.ang.pl/YTP_to_oszusci_i_naciagacze_31076.html
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67