Przestroga przed Euroforce z Bolton

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie jestem nowy na forum lecz doskonale poznałem sie na tej agencji i z przyjemnoscia wypowiem sie na jej temat aby dac przestroge tym którzy planuja rozpoczac prace na wyspach za posrednictwem tej agencji.
Otóz widziałem wiele opini na temat Euroforce agencji pracy tymczasowej jednak 90% opini bylo niestety nie przyjemnych ja tutaj doloze swoja cegiełke.
Wyjechałem jak i wielu kolegów z branzy meblarskiej na ogloszeniach jak i przez telefon obiecywano nam pewna prace i zarobki w granicach od 400 f na tydzien z warunkiem ze znasz sie na fachu, ale wiadomo ze dentysta nie przyjedzie do pracy w roli stolarza, po przyjezdzie do angli poodbierano nas z lotniska po czym zawiezli nas do mieszkania w bolton- mieszkanie przejsciowe bo na testy dla stolarzy trzeba bylo czekac 4-5 dni nie wspomne tutaj o tapicerach ktorzy czekali i tracili swoje polskie funty czasem porzyczone przez okres 2 tygodni bez pracy i i zadnych nadzieji ze ja dostaną, jesli chodzi o mieszkanie w bolton nikt nie twierdzil ile i kiedy , i czy wogule za to zaplacimy banalne jest to ze chelpią sie na piec funtów za karte o2 gdzie w samolocie dostaje sie je za FREE badz nawet w anglii mozna owa kupic za 99 Pensów.Ok jedziemy dalej nam sie poszczescilo bo na testy czekalismy tylko 5 dni(przez tel mowiono nam ze praca jest na nast dzien a zyc trzeba)pojechalismy wkoncu do pracy, gdy zabierali nas z bolton do alfreton ( jakies 100 mil dokladnie nie wiem, zabierali nas rzekomo juz do naszych mieszkan)niestety dopiero po wyjsciu z auta okazalo sie ze przez 2lub 3 noce bedziemy mieszkac w HOTELU za ktory oczywiscie poodtrancali nam z wypłat. Pojechalismy na testy okolo 9 osob(stolarzy)od razu odpadlo 3 po tygodniu zwolnili 2, 2 kolegów wrucilo do polski bo obawiali sie pracy jak i zaczeli poznawac sie na agencji zostalismy we 2 a w miedzy czasie jak juz pracowalismy dojechalo w przeciagu 2 tyg 6stolarzy z czego 3 zwolnili takze po tygodniu bez podania przyczyny a jeden kolega wrucil do domu do polski.2 kolegów polecialo za TZW BUZIE poniewaz zaczelismy sie dopytywac agencji ze cos jest nie tak po klótni kolega stwierdzil ze porozmawia ze swoim prawnikiem tak powiedzial tez Panu ŁUKASZOWI RADOLI ktory nas tu pozciagal z polski do pracy na 2 dzien okazalo sie ze jest zwolniony. Czemu? mozna sie tylko domyslac.Moze Podsumuje, otóz po 2,5 tygodnia mielismy juz swoje miaszkania za 60f na tydzien plus oplaty i tak dalej co dawalo sume 240 f na tydzien+ oplaty za mieszkanie wiec wychodzilo od 3 osob 720f na miesiac a praca tak jak wczesniej wspomnialem nie pewna chlopcy którzy byli zwolnieni po tyg oczywiscie zostali bez pieniedzy bo agencja pozabierala im pieniadze za caly miesiac.Pan Lukasz Radola z agencji chwalil sie ze wymienia 3 razy w roku auta a byle czym nie jezdzi nie ma sie co dziwic jesli firma placi agencji 11 f za osobe a agencja placi pracownikowi okolo 6,5 f na wiecej nie ma szans po 1 tyg pracy dostalismy okolo 170f na reke za 39 godzin pracy na wiecej raczej nie bylo szans i jesli nie ublagales nadgodzin to byla lipa.
Podsumowując choc moglbym jeszcze pisac i pisac
Agencja jest NIEWIARYGODNA klamią w oczy usmiechajac sie do ciebie odtrącaja ci twoje ciezko zarobione pieniadze niewiadomo za co podając niezrozumiale powody,nie pomagaja w niczym nawet nie rozliczaja z podatków tylko co tydzien musisz na wlasny koszt wysylac listy do back officu z rachunkami znalezionymi pod tesco bo jesli takich nie bedziesz mial to przechlapane z podatkiem, zadnej umowy nic, do konca nic nie wiadomo gdzie za ile i jak dlugo bedziesz pracowal,KLAMLIWA AGENCJA DORABIAJACA SIE NA GARBACH POLSKICH PRACOWNIKOW I NIE GLUPI STWIERDZIL ZE NAJBARDZIEJ ZA GRANICA OKRADNIE CIE WLASNIE POLAK

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe