Ile slow na memo?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ...
Mam do was zapytanie : ile wy dziennie poznajecie slow na memo? ja robie gdzies 50 ... ale jak bede mial wiecej wolnego czasu bede sie staral robic znacznie wiecej.
Już o tym wielokrotnie pisałem. Początkujący użytkownik tego programu nie powinien wprowadzać więcej niż 30 nowych słów/wyrażeń dziennie. Po miesiącu dojdzie do tego 50-100 powtórek i będziesz miał dość.

nauka jezyka to nie KLIKMANIA. Ucz sie dokładnie każdego nowego wyrażenia. Przeczytaj je do mikrofonu, odtwórz nagranie, porównaj z nagraniem lektora. Powtarzaj to s, 5, 15 razy aż do idealnego opanowania. Dopiero potem kliknij przycisk "Show answer" i podobnie ucz się odpowiedzi. Jeśli tak przerobisz 30 nowych wyrażeń, będziesz miał dość. Nie zrażaj się jednak przerób powtórki. Każda kolejna powtórka będzie łatwiejsza. W tym tempie przerobisz SpeedUp w 2 lata, pod warunkiem, że bedziesz się uczyć równiez w wakacje. W przeciwnym wypadku zajmie Ci to 3 lata. Jesli jestes w pierwszej klasie to do matury bedziesz obkuty (lub obkuta) wystarczająco.

Tempo 50, a nawet 100 nowych wyrażeń dziennie moga narzucic sobie ludzie o bardzo silnej motywacji, którzy np. chcą za rok wyjechać do USA lub Wielkiej Brytanii do pracy lub na studia.
Ja nauke zaczalem jakies dwa tygodnie temu - narazie jakos mi idzie(mobilizuje sie), zaczalem jeszcze w ferie przerabialem wowczas korzystajac z porad tu otrzymanyh 30 slow dziennie co mi zajmowalo 40 min (staralem sie je zapamietac), jednak teraz gdy doszla szkola dziennie robie ok 20 od poniedzialku do piatku i 30 w weekend, na co poswiecam 25 30 min dziennie wraz z powtorkami. Wydaje mi sie ze 50 dziennie to przesada (chyba ze jestes przesadnie zdolny:))
a co to jest to memo??

 »

Olimpiada języka angielskiego