KTÓRY Z PROGRAMÓW ZAWIERA W SOBIE WIĘCEJ

Temat przeniesiony do archwium.
błędów Profesor Henry Słownictwo 5.0 , Gramatyka , Konwersacja i Rozumienie ze Słuchu czy Supermemo First Steps... , The Next Steps... ? Jakiego rodzaju są to błędy ?
Najpierw znajdź i pokaż choćby po jednym błędzie w tych programach.
Po pierwsze nie znam angielskiego , po drugie nie miałem nigdy do czynienia z programami. Spotkałem w internecie kilka opinii , że w Supermemo są jakieś błędy. W przypadku Profesora nie znalazłem takich opinii. Zamierzam uczyć się języka angielskiego i jestem zdania , że lepiej wogóle się nie uczyć niż robić to z blędami , które będzie mi trudno wyeliminować z pamięci. Zresztą sam pisałeś , że w Supermemo jest ich nie więcej niż w innych programach.
W każdym programie zdarzają się literówki. Opinia o błędach w SuperMemo bierze sie stąd, że bazy SPEEDUP! Proficiency! i Power Word! uczą amerykańskiej wersji języka angielskiego, a te dwie wersje różnią się nie tylko wymową, ale i pisownią.

W bazach First Steps in English i The Next Steps in English zdarzają się sporadycznie literówki, ale w pierwszej części znalazłem ich nie więcej niż 3.

Ku swojemu ogromnemu zdziwieniu, znalazłem również literówkę w Sownictwie PH. Zdziwienie to jest o tyle uzasadnione, że testowałem beta wersję tego programu, ale to jest potworna praca, w ciągu kilku dni trzeba przejrzeć, kilkaset, a jeśli starczy czasu kilka tysięcy słów. Nie ma nikogo, kto byłby w stanie zrobić to dokładnie. Zawsze, ktoś może przeoczyć brak jakiejś litery lub niepotrzebny znak.

Dam Ci jedną radę, rób tak jak ja. Jeśli uczę się, to niezależnie od programu, z którego akurat korzystam, mam w tle słownik (najczęściej leksykonię) i sprawdzam każde słowo, co do którego mam wątpliwości. W przypadku SM poprawiam błędy natychmiast. W przypadku PH zapisuje je sobie i staram się poprawić je w osobnym przebiegu tego programu.
Ale First Steps in English oraz The Next Steps in English mają brytyjską pisownię i słownictwo ?
Tak! To najlepszy dla dorosłych i świadomych nauki ludzi na naszym rynku oprogramowania edukacyjnego!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka