Supermemo speed up!

Temat przeniesiony do archwium.
Kupiłam sobie dziisaj prrogram supermemo advanced english speed up! i nie mogę go zainstalować, kiedy włączam pliki pokazuje się " E:\run.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win 32" Cóż to znaczy? Podobnie jest z innymi plikami, które właczam z płyt... Czy wam zdarzyło się kiedyś coś podobnego? Proszę, pomóżcie bo strasznie chcę wypróbować ten program
Wkurzanie się jest złym doradcą. Napij sie wody, najlepiej zimnej i niegazowanej. Odszukaj na płycie instalacyjnej pliku Setup.exe w folderze Setup32 i uruchom go.

Keep smiling and drink cold water.

BJK
a ja mam tak z tell me more......tylko mi się nic nie pokazuje, a jak wchodzę w płyte, cała zawartosc mi sie wyswietla, moge sobie puscic dialogi, filmiki, tylko nie moge otworzyc zeby były w programie, na niej jest z 1000 folderów i w każdym co innego. Jak mam to uruchomić??
Niby w jakim s folderze jest napisane ze mam otworzyc plik "Autorun" - którego niestety na tej płytce nie ma, lub nie moge go znaleźć :(
Wiem, że to nie na temat, ale, Bejotko, wróciłeś???
Przecież w poście otwartym napisałeś, że odchodzisz i tak dalej...
Proszę, odezwij się!

P.s. A może to ktoś PODSZYWA się pod Bejotkę? :)
Też mam pytanie odnośnie supermemo a nie chce mi sie zakladac nowego watku. Gdzie mozna dostac supermemo 2002? Razem z baza SpeedUP jest tylko stare SM98 :(
Pytania na temat tell me more należy kierować na adres e-mailowy [email]
Bejotko, nacisnęłam to i teraz z kolei wyświetla mi się "E:\Setup32\Setup.exe Urządzenie podłączone do komputera nie działa" .... O co chodzi tym razem? Zazwyczaj wszystko jest ok, chociaż u mnie na komputerze czasem zdarzają się takie rzeczy.... Dziękuję za radę odnośnie wody:)
Chyba Bejotka się wkurzył.

Wykonuj kolejno START->Uruchom->Przegladaj->E:->Setup32->Setup.exe

Powinno być ok.
To dalej nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poproś bardziej doświadczonego kolegę. Na odległość trudno Ci będzie pomóc. Może to coś z Towimi Windowsami.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Inne