za 2 tygodnie ustna

Temat przeniesiony do archwium.
i jak tam sie czujecie? ja mam zamiar poprzypominac sobie troche slowek i to wsio - zdac mysle,ze zdam ten rozszerzony - a procenty mi nie potrzebne na kierunek, na ktory sie wybieram wiez luuuuzik :) pozdro i powodzenia - bede sie laczyc w bolu ze zdajacymi 19go:)
Hej!Ja mam ustny angielski 18go o 8:30!Pozdrawiam wszystkich zdających angielski rozszerzony!
kwiatuszek łeeee ale masz fajnie - przynajmniej Ci szybciej stres minie:) a ja tu w nerwach bede oczekiwac tematow jakie mieliscie wszyscy 18go i sie zalamie,ze nie znam do nich slowek ;)
Ja angielski mam chyba 25, ale polski już 18 i jestem załamany. W ogóle jestem załamany polskim, to będzie straszne. Przynajmniej się zaraz dowiem, czy zdałem tą najgorszą część, czy mature powtarzam w następnej sesji.
Ja mam ustna z ang. chyba 23, a polski 25...czyli ogolnie egzaminy najpozniej z was wszystkich...mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK,...zebym sie tylko nie zestresowala :(((
no ja na pewno sie mega zestresuje i momentalnie wszystko zapomne :( ale nie ma co sie lamac - w razei co jest jeszcze styczen.... :D:D:D
Hmm..no nie wiem, czy to jest dla mnie jakies pocieszenie :P ....zreszta powoli ustne nie robia juz na mnie takiego wrazenia. Koncze w tym roku plastyczniak, wiec zaliczylam juz ustna obrone malarstwa, egzamin z historii sztuki, a dzisiaj bronilam mojego dyplomu z reklamy wizualnej. Chociaz jakis stresik zawsze jest to mysle, ze za kazdym razem idzie mi coraz lepiej...nie wiem jak bedzie z angielskim, bo to nie to samo, ale mam nadzieje, ze OK.
Hey! Ja mam angol 22-go . Niech mi ktosik powie, jak to jest z tymi ustnymi. One są wszędzie , w całej Polsce takei same?? Bo jeśli tak, tzn. że istnieje możłiwość ,że przed moim ustnym dowiem się na jaki temat mogłabym trafic??
Kazda szkola ma swoje - wymyslala je Twoi nauczyciele
Jestes pewna, ze nauczyciele, a nie ktos z zewnatrz? ..bo jesli nauczyciele, to wiedzialabym z czego sie przygotowywac...
Na nowej maturze zestawy przychodzą z komisji, nauczyciele sami nic nie wymyślają!!!!!!!!!!!!!!!!!
A wiadomo ile ich przychodzi z komisji? czy dla każdego jest inny czy będą sie powtarzać...W sumie mma 21 wiec już niedlugo sie przekonam ale pytam tak z czystej ciekawosci
...tak myslalam, ze cos tu jest nie tak :P Gdyby pytania ukladali nauczyciele, to pewnie nie byloby sensu przejmowac sie ustna, bo chyba zaden z nauczycieli nie ukladalby jakichs ciezkich pytan zeby nie oblac swojego ucznia...bo swiadczy to wtedy o tym jakim sam jest dobrym pedagogiem.
Na ustnym nauczyciele ze szkoly wymyslaja scenki i tematy na rozszerzony !! do jakich wy szkol chodzicie ze nic nie wiecie :/
...a na podstawowy nie? Przepraszam i ilustracje tez nauczyciele z naszych szkol przygotowuja? :P
tak wszystko nasi nauczyciele :)
macie moze jakies scenki z podstawowego zeby przeslac na e-maila ??
Wszystko przychodzi z CKE nauczyciele nie przygotowują pytań i zestawów.Dla każdego ucznia inny zestaw pytań, nieważne ilu jest uczniów w szkole dla każdego inny.
ehh..i jak tu nie wspolczuc nauczycielom :D
.a tak szczerze mowiac moj nauczyciel mimo, ze jest egzaminatorem nie potrafi nam dokladnie wyjasnic jak bedzie wygladala ustna...nie wie kto kiedy zadaje pytania, czy na rozszerzonej dostaniemy je napisane na karteczce (oczywiscie nie dostaniemy)... hmm nie wiem jak jest u was...ale u mnie w szkole chyba bardziej niz forma wypowiedzi bedzie liczyla sie jej plynnosc i to czy umiemy sensownie odp. na pytania
Hej! A skąd masz te tematy?? Ja słyszałam ze gdzies w necie sa wszytskie ale nie moge znależć:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków