Extreme English na supermemo.net

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu - chcę zakupić na supermemo.net pakiet Extreme English Multi. Producent obiecuje, że przy zakupie dostępu do całego pakietu (od Basic do Proficiency) na okres 6-ciu miesięcy, otrzymujemy dostęp do materiału w formie powtórek na zawsze. Moje pytanie jest takie, czy już zawsze będę mieć możliwość przerabiania całego tego pakietu czy też dostanę darmowy dostęp tylko do materiału, który został przeze mnie przerobiony?
Jeśli dostęp jest tylko do materiału przerobionego to wydaje mi się to dziwne, bo nie ma fizycznej możliwości, żeby w rok czy pół roku przerobić 27.300 słówek.

Proszę o wskazówkę jak temu zaradzić, albo o potwierdzenie, że chodzi o to, aby klient sukcesywnie dokupywał kolejne abonamenty (wtedy zakup pakietu Multi wydaje mi się niekorzystny, bo jeśli przerabiam część Basic przez XY miesięcy to cała reszta pozostaje niewykorzystana).

Mam rację?
Cytat: invicto
Moje pytanie jest takie, czy już zawsze będę mieć możliwość przerabiania całego tego pakietu czy też dostanę darmowy dostęp tylko do materiału, który został przeze mnie przerobiony?

Dostaniesz dostęp do materiału, który już przerobiłeś (będą wyznaczane powtórki). Jak będziesz chciał uczyć się nowych słówek z pakietu to niestety, ale będziesz musiał przedłużyć abonament.

Tak na marginesie, polecam tworzenie własnych baz w programie Anki (było już dużo na jego temat na tym forum).

 »

Ogłoszenia