Profesor Henry na dwóch komputerach?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
po latach "nauki" angielskiego bez widocznych efektów, wereszcie nabrałem motywacji, kilka czynników się na to złożyło. Postanowiłem kupić programy Profesor Henry słownictwo i Profesor Henry gramatyka. Tylko sytuacja jest taka, że na weekendy zazwyczaj jeżdże do rodziców (jestem studentem), stąd moje pytanie: czy mozliwe jest zainstalowanie tych programów na dwóch kompach i przenoszenie tylko informacji o stanie nauki, coś jak "save" w grach? Od pon. do pt. ucze się na jednym kompie, potem zapis na dyskietkę i w weekend uczę się na drugim, zapis... i tak w kółko?
Pozdrawiam
Kamil
Cześć,

Wydaje mi się, że musisz przenosić cały swój katalog umieszczony w katalogu głównym programu. Każdy użytkownik ma katalog z kolejnym numerem: 1, 2... itd zależy, ilu jest użytkowników. Jutro to sprawdzę na 100%, bo też jestem tym zainteresowany.

Ja mam jeszcze inne pytanie. Jeśli przejdę z PH 4.0 na PH 5.0, to czy mozna zacząć od momentu w którym się skończyło, czy trzeba od początku? i czy PH 4 Słownictwo i konwersacje obejmuje słownictwo z PH 5, z wszystkich części, czy tylko np. 1 i 2?
Pozdrawiam
"Ja mam jeszcze inne pytanie. Jeśli przejdę z PH 4.0 na PH 5.0, to czy mozna zacząć od momentu w którym się skończyło, czy trzeba od początku? i czy PH 4 Słownictwo i konwersacje obejmuje słownictwo z PH 5, z wszystkich części, czy tylko np. 1 i 2?"

Pomyśl PH 4 ma ok 9000 słówek, PH 5 - 20000. Jak więc może mieć całe słownictwo z PH 5? PH Konwersacje to zupełnie inny program umieszczony na tej samej płytce co PH 4 Słownictwo.