Profesor Henry, jaka książka do tego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Zacząłem naukę słówek z PH, jednak wydaje mi się że powinienem mieć książkę do nauki a program jako dodatkowe uzupełnienie tejże. Stąd me pytanie, jaką książkę wybrać do nauki, która by jakoś współgrała z PH. Co możecie polecić. Może jest ktoś kto uczy się tym programem oraz jednocześnie korzysta z innych materiałów które poleca ?

Mój poziom to... coś tam pamiętam z liceum, ale nie wiele :)
Rozumiem, że korzystasz z programu "Profesor Henry - Słownictwo", to program wspomagający naukę słówek. Do niego nie ma żadnego podręcznika.
Dokładnie... A możesz polecić jakiś kurs, książkę do nauki a program potraktowałbym jako dodatek ?
Ja ze swojej strony mogę polecam tą ksiązkę:
http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/154447/jezyk-angielski-dla-poczatkujacych--cd-mp3.html
Oprócz tego programu i tej ksiązki przydała by się jeszcze jakaś druga ksiązką i ksiązka do gramatyki.
Polecam
L. Szkutnik "Mówimy po angielsku" i http://www.empik.com/wielka-gramatyka-jezyka-angielskiego-opracowanie-zbiorowe,prod58904717,ksiazka-p
Cytat: perski90
Dokładnie... A możesz polecić jakiś kurs, książkę do nauki a program potraktowałbym jako dodatek ?

A wolisz się uczyć z książek czy z programów (w sumie to też są książki, tylko elektroniczne)?
Cytat: perski90
Dokładnie... A możesz polecić jakiś kurs, książkę do nauki a program potraktowałbym jako dodatek ?

Osobiście uważam, że podstawą skutecznej i samodzielnej nauki języków są podręczniki. Programy tylko wspomagaję ich naukę.
Wyjątkiem są programy YDP, które są elektronicznymi podręczniami. Np. :English Reward."
Trudno mi polecić konkretny podręcznik nie znając twojej znajomości języka.
Dla początkujących i średniozaawansowanych mogą to być "Angielski dla początkujących" Bronisława Kopczyńskiego, "Mówimy po Angielsku" L.L. Szutnika lub "Angielski w zdaniach" Wydawnictwa Preston Publishing.
Zaawansowanym polecam powieści/podręczniki opracowywane przez zespół prof. Jemielniaka dostępne na stronach www.telbit.pl i www.poltext.pl.
edytowany przez bejotka: 01 kwi 2014
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia