Supermemo - odzyskiwanie działu ;)...

Temat przeniesiony do archwium.
Przez zupełny przypadek usunęłem cały jeden duży dział słówek w moim SMSpeedUp ;(. Wybrałem opcję Recovery, ale słówek jak nie było tak i nie ma. Ktoś wie jak zresetować bazę, tak, by nie zatracić całego procesu nauki? Oczywiście metoda Reset-Collection nie wchodzi w rachubę.

Proszę o pomoc :). Pozdrawiam.
Wyeksportuj proces nauki, już kiedyś pisałem jak to się robi. Zabezpiecz to na nośniku zewnętrznym (poza katalogiem SM). Zdeinstaluj i zainstaluj ponownie SM. Zaimportuj proces nauki z nośnika zewnętrznego.

Samo zresetowanie bazy danych nic nie da. Usuniętego działu nie przywróci.
Dzięki!
Przepraszam za moja ignorancje ale z tego co rozumiem mozna sie uczyc z supermemo za pomoca komorki. Moze mi ktos powiedziec jak to zrobic?
To nieporozumienie. Przynajmniej tak mi się wydaje. SuperMemo jest programem, który pracuje z różnymi zbioramie danych (słówek, wyrażeń i testów). Program ten jest sprzedawany w tzw. pakietach, które nazywają się tak jak bazy (Speedup!, Proficiency! Power word itp). Istnieje również sieciowa wersja SuperMemo na stronie http://www.supermemo.net.pl/index.net

Można korzystając z niej uczyć się z bezpłatnych baz, mozna też korzystać z niektórych baz komercyjnych (płatnych).

I właśnie opłatę za korzystanie z nich można wnosić za pomocą telefonu komórkowego. Polage to na tym, że amator takiej bazy wysyła odpowiedni SMS, w odpowiedzi na który otrzymuje się hasło dostępu na 14 dni. Jeśli ta forma nauki bedzie Ci odpowiadała, to mozesz zamówić hasło półroczne, ale to trzeba opłacać na poczcie lub w banku. Więcej na stronie www.supermemo.pl

« 

Studia językowe

 »

Zagranica