Edusoft English+ co sadzicie?

Temat przeniesiony do archwium.
Edusoft English+ jest napisany tak fatalnie, ze uruchomienie go wymaga wiedzy informatycznej a i tak niektorych problemow nie daje sie uniknac. Na przyklad rosyjska strona programu ma opisanych 7 problemow jakie moga wystapic przy uruchamianiu programu. Strona polska - tylko jeden.
Trzeba wiec siedziec i tlumaczyc z rosyjskiego (nie z angielskiego) zeby je wszystkie pokonac.
Najgorszy z nich to fakt ze program nie bedzie dzialal dla uzytkownikow bez praw administracyjnych - zenujace niedopatrzenie. Decydujac sie na program mozesz zapomniec o bezpieczenstwie systemu bo od dzis wszyscy uzytkownicy musza pracowac z uprawnieniami administratora.
Do wyrzucenia a nie do kupienia - zdecydowanie odradzam.
Moze wystarczy ze administrator da pozwolenie na uzywanie tego programu reszcie uzytkownikow.

Jak go instalowales jako administrator czy jako uzytkownik?
Chyba coś Ci się pokręciło. Może źle go zainstalowałeś, może kupiłeś na giełdzie wersję dla szkół.Trochę dziwi mnie ta "rosyjska strona programu".

Ja z tym programem spotkałem się chyba 10 lat temu. Kupując go wierzyłem, że będzie konkurentem dla EuroPlus+. Wkrótce przekonałem się, że to nieprawda. EuroPlus+ zawsze był adaptacją podręcznika paperowego. Korzystając z obu wersji można było naprawdę nauczyć się języka do poziomu FCE.

English+ jest "elektronicznym podręcznikiem" bez wersji drukowanej. Nadaje się do nauki uzupełniającej. Uczniowie stacjonarnych kursów na poziomie podstawowym i średnim mogą w atrakcyjny sposób uzupelnić materiał.

Ciekawym elementem są tu ćwiczenia z wykorzystaniem algorytmu rozpoznawania mowy. Nie od razy je zauważyłem, ale wydaje mi się, że są pomocne.

Podobało mi się w tym programie rozwiązanie umożliwiające naukę wg schematu zaprogramowanego przez autorów, oraz możliwość nauki poza tym schematem, takie "studiowanie zagadnień".

Program ten był dostępny w pakietach dostosowanych do poziomu zaawansowania (3 płyty w pakiecie) lub w całości 9 płyt. W 2004 roku English+ został udostępniony na płytach PC World Komputera. Dzięki czemu stał się najtańszym tak dużym komputerowym kursem wspomagajacym naukę angielskiego.