Trancelation - zręcznościowa gra ucząca słówek

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć :)

Mam na imię Piotr i obecnie pracuję nad grą, którą możecie uznać za ciekawą - jej celem jest poprawienie umiejętności językowych, a szczególnie utrwalania słówek. Posiada dynamiczną oprawę i jako duży fan muzyki elektronicznej - także warstwę audio, która moim zdaniem dodatkowo wspiera zapamiętywanie słówek.

Głównym zamysłem jest parowanie słówek. Gra będzie posiadać kilka trybów rozgrywki - chcę, aby dobrze się przy niej bawili także fani gier zręcznościowych, dla których nauka języków to sprawa drugorzędna. ;) Dla nas, czyli osób zainteresowanych szlifowaniem słówek, przygotowałem kilka pomysłów, z którymi chciałem się z Wami podzielić:

- Trancelation będzie oferować możliwość tworzenia i udostępniania własnych pakietów słówek (vocabulary lists). Będzie to otwarta funkcjonalność, dzięki której 'encyklopedia' będzie systematycznie się zwiększać. Chcielibyśmy, żeby nasze pakiety były kompatybilne z innymi, popularnymi aplikacjami do nauki języków.

- Ma być to gra, która sprawia przyjemność (nie jak nudna aplikacja fiszkowa) - tak, żebyśmy chcieli do niej wracać :)
- Jest dynamiczna, więc nie ma czasu na zastanowienie - promuje szybkie, odruchowe skojarzenia (istotne w używaniu języka na co dzień)

Co myślicie o takich pomysłach? Obecnie wciąż szlifuję grę i wszelkie opinie/ sugestie są jak najbardziej mile widziane. :) Chcę stworzyć projekt, który będzie jak najlepiej dopasowany do dzisiejszych potrzeb, przy okazji obserwując rynek gier językowych, widzę rosnące zainteresowanie takimi produkcjami.

Tutaj możecie zobaczyć profil gry: https://store.steampowered.com/app/716560/Trancelation/

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr :)
czec
czesc