program do nauki business english

Temat przeniesiony do archwium.
witam
Bardzo zależy mi,żeby jak najszybciej opanować słownictwo biznsowe w szczególności dotyczące reklamy promocji i marketingu wkrótce planuje wyjazd służbowy a czas nagli. Może mógłby mi ktos polecić jakiś program, książkę, link,może jakiś tani intensywny kurs w Wawie.
Za każdą odpowiedż będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
podbijam watek i pytam od siebie:
jaka jest roznica miedzy Supermemo UX Business English (box 5 plyt/tematow) za 141 pln w bookcity, a pojedynczymi programami Supermemo Bus English za 21 pln kazdy, ktorych tez jest 5 (czyli 100 za calosc).
wg info na stronie Supermemo i darmowych lekcji dostepnych na stronie to jest dokladnie to samo, wiec wtf?
...
up up

czy nikt nie tutaj nie uczy sie Business English.....
Ty nie podbijaj wątku, tylko zapytaj producenta/wydawcy www.supermemo.pl. To są zupełnie nowe pakiety i prędzej trafisz 6 w totolotka niż dostaniesz na forum rzetelna odpowiedź. Ale jak juz SM World Ci odpowie, podziel się tą informacją z innymi uczestnikami forum.
shame on me :(

ale czuje sie w pewien sposob usprawiedliwiona:

1. Uwierzylam w to, ze Ty Bejotka, wiesz naprawde WSZYSTKO nt Supermemo i ich wydawnictw.
2. Fajnie jest na tym forum. Z producentem gadka to juz nuda...
Niestety nie wiem wszystkiego, choć wiem dużo. Bazy biznesowe to nowość. Chyba nikt poza producentem nie jest w stanie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Przecież żeby porównać dwa wydanie, trzeba oba kupić, a to mija się z sensem. Dlatego odesłałem Cie do producenta. Takie pytanie, to wcale nie nuda.
oto efekt mojej korespondencji z supermemo nt. bus english:

"Treść jest ta sama, ale forma wydania jest inna. Kurs multimedialny to nauka na komputerze, a książki to są książki + nagrania MP3 (przy książkach jest dodawany tylko fragment kursu komputerowego).
W boxie nie ma żadnego dodatku. Tak jak pisałam wyżej - to jest inna forma nośnika i sposobu nauki." Koniec cytatu

legenda:
Kurs multimedialny to box 5 płyt (5 tematów) za 149 PLN,
Książki to pojedynczo sprzedawane wydawnictwa za 21 PLN kazdy, dostepne w 5 tematach

Od siebie dodam, ze chyba taki kompletny kurs na płycie jest lepszy, ale wolalabym, zeby ten pakiet zostal rozparcelowany i sprzedawany na sztuki, mniejsze ryzyko:)
Nie znam tego kursu. Programy i bazy, o których często piszę znam dzięki materiałom (płytom i książką), które kupuję za własne pieniądze. Doświadczenie mi mówi, że najskuteczniejsza nauka jest wtedy, gdy równocześnie pracujemy z drukowanym podręcznikiem i programem (bazą) komputerowym. Tak się uczyłem z programem EuroPlus+Reward. Tak proponuję się uczyć z Bazą Supermemo "Angielski? No problem" (ewentualnie innymi językami).

W przypadku tej bazy nie mogłem tak się uczyć, gdyż kursy "First Steps in English" i "The Next Steps to English" w wydaniu kasetowym ukazały się na naszym rynku 20 lat przed ich wersjami SM. Przypominam, że "Angielski? No Problem!" jest drugą adaptacją tych kursów kasetowych.

Z twojej korespondencji wnioskuję, że gdybym miał się uczyć tego kursu ("SuperMemo Business English"), wybrałbym kurs multimedialny za 149 zł. Po przerobieniu pewnej części materiału zastanawiałbym się czy nie warto kupować książek. Być może kupowałbym je co miesiąc lub dwa.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą